2733
2734
عنوان

حشمت و جو گرفت😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 27 پست
اره از بعد عروسی خودمون عروسی درس حسابی نرفتم غر تو کمرم مونده 😔😁😁😁🥳🥳🥳

قر تو کمرت فراوووووونه نمیدونی کجا بریزی؟😃😃😃

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قر تو کمرت فراوووووونه نمیدونی کجا بریزی؟😃😃😃

دقیقا 😁😁😁😁

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2731
همینجا بریز 😄😄😄 💃💃💃💃💃

کاش میشد😔😁💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺💃🕺💃💃💃🕺💃💃💃💃💃💃🕺💃💃🕺💃💃💃🕺💃💃💃🕺🕺💃💃🕺🕺💃💃💃💃💃💃💃💃💃🕺💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🕺💃💃💃💃💃🕺🕺🕺💃💃🕺🕺💃🕺🕺💃💃🕺💃💃💃🕺💃💃🕺💃💃💃🕺💃💃💃💃🕺💃💃💃🕺💃💃💃💃🕺🕺💃💃💃💃💃🕺

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2738

يهو همه چي گل و گلاب شد

اه بااين فيلماي مزخرفشون

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
کاش میشد😔😁💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺💃🕺💃💃💃🕺💃💃💃💃💃💃🕺💃💃🕺💃💃💃🕺 ...

برقص برقص اووووه اووووووووووووه 💃💃💃💃

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
واقعا با چه انگیزه و امیدی ستایش و نگاه میکنین؟فکر نمیکنین بهتون توهین میشه با دیدن این فیلم مسخره

از بيکاري

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
😂😂😂😂😂چشم

روشن😂😂🌹❤️

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه