2737
2734
عنوان

راهنمايي کنيد

100 بازدید | 10 پست

خانما من چهار ساله ازدواج کردم مشکل من و شوهرم يني جرو بحثمون بيشترش بخاطر اينه که شبا مثلا از ساعت7.8شب بيرون ميره تا 11.12شب منم بدم ميادميگم مرد بايد شب خونه باشه و...تا ديشب که کلا بحثمون گرفت و منم قسم خوردم که فقط امشبو خونت ميمونم فردازنگ ميزنم بيان دنبالم.چون هر چي ميگم چرا و چيکار ميکني ميگه به تو چه ميل خودمه و تاچيزي ميشه ميگه برو خونه بابات خوش نداري بموني.حالا منم امروز پدرو داداشم اومدن دنبالم و بعد يک ساعت پيام دادبرگرد نميخوام بينمون چيزي باشه و جداشيم اخه اين بار سومشه اما اينبار بابام قسم خورد که ديگه نميزارم برگردي پيشش الان خودمم بهش پي دادم ديگه نميخوامت و ميخوام جداشم گفت مطمني گفتم اره پي داده فردا برو درخواست بده.الان من موندم چيکار کنم البته پسرمم يک سالشه.چيکار کنم ؟راهنمايي کنيد دادگاه چي ميگه به نظرتون؟برم درخواست بدم؟يا بذارم فعلا همينجوري بمونه تا خودش به صدامياد

ببخشيد طولاني شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخواست طلاق که نمی تونی بدی...

می تونی از مهریه شروع کنی... و نفقه بچه ات..

خودتم که عدم تمکین می گیره برات و نفقه نمیده...

اگر رفتی دادگاه درخواست طلاق نده...فقط عسار مهریه بده و در خواست مهریه کن..

فعلا عجله نکن... بزار ی ماهی بمونه ببین چی میشه...

2728

عزیزم مشکلت اونقدرام بزرگ نیست حالا من جزیاتشو نمیدونم ولی اینو میدونم طلاق بهترین راه حلم نیست بایخورده سیاست میشه شوهرتو درست کنی بفکر بچتم باش تویکسالگی داری بچه طلاقش میکنی😑

میتونی باچن تا بزرگ همفکری کنی یااینک تعهد بگیری ازش 

طلاق اخرو عاقبت خوبی نداره اگ میدونی مشکلش فقط همینه طلاق راه چاره نیست 

موفق باشی عزیزم🌸

2738
عزیزم مشکلت اونقدرام بزرگ نیست حالا من جزیاتشو نمیدونم ولی اینو میدونم طلاق بهترین راه حلم نیست بایخ ...

بخدا اونقد اذيتم کرده يه مدت گير داد که تو به خودت نميرسي يا بايد تغير ظاهري کني يا طلاق وقتي به جونم رسيد به خانوادم گفتم اونم فرداش به بابام زنگ زد به گوه خوردن افتاد اون تموم.يه مدت ديگه فهميدم بهم خيانت کرده و با يه دختري درارتباطه اونم به گوه خوردن افتاد اينم تموم الان چهار ساله بيشتر حرفم شبا نرو بيرون ميگه باشه اما چن روز باشه بعد چن روز دوباره شبا ميره بيرون موندم چيکارکنم

بخدا اونقد اذيتم کرده يه مدت گير داد که تو به خودت نميرسي يا بايد تغير ظاهري کني يا طلاق وقتي به جون ...

۸

خوب باچن تاازبزگای فامیل بشین باهاش اتمام حجت کن ک این بار باره اخره یا برو دادگاه ازش تعهد بگیر

اگ دیدی خدایی نکرده بازم جواب نمیده ایندفعه قانونی برو جلو

۸ خوب باچن تاازبزگای فامیل بشین باهاش اتمام حجت کن ک این بار باره اخره یا برو دادگاه ازش تعهد بگیر ...

با بزرگا هم حرف زدم باباشه که شوهرم دوسالش بوده بامامانش از هم جداشدن شوهرم پيش مادربزرگش بزرگ شده.بزرگش بنده خدا خودشه جواب هيچکسو نميده