2733
2734
عنوان

خانمایی که پروپوزال انجام دادید

69 بازدید | 13 پست

میشه کل مطالبو مثل مقدمه و بررسی متون و ضرورت اجرا و ... تو یه wordنوشت بعد همه رو کپی کرد تو  قسمت اصلی؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
سوالتو نفهمیدم

من باید برای استادم مطالب رو ایمیل کنم

میتونم همه ی مطالب رو پشت سر هم که شامل مقدمه و ضرورت اجرا و بررسی متون و ... هست تو یه word تایپ کنم و براش بفرستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باید برای استادم مطالب رو ایمیل کنم میتونم همه ی مطالب رو پشت سر هم که شامل مقدمه و ضرورت اجرا و ...

اره.فقط اول هرقسمت عنوانشم درج کن

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
2728
2740
من موضوعم بررسی سلامت روان دختران در سنین بلوغ و ارتباط آن با قاعدگی هست به نظرتون خوبه؟

عزیزم خودت سرچ کردی و ب موضوعت اشراف داری.ولی خب بنظرم موضوعت تازگی نداره ...ی موضوعی کار کن ک چارتا مقاله خوب از توش دربیاد واسه دکترات سربلند باشی

عزیزم خودت سرچ کردی و ب موضوعت اشراف داری.ولی خب بنظرم موضوعت تازگی نداره ...ی موضوعی کار کن ک چارتا ...

نه من هنوز مقطع کارشناسی ام ترم ۵

نمیخام ثبتش کنم برای درس روش تحقیق میخام انجام بدم

نه من هنوز مقطع کارشناسی ام ترم ۵ نمیخام ثبتش کنم برای درس روش تحقیق میخام انجام بدم

عه ب سلامتی عزیزم.پس خیلی خوبه برا کارشناسیت.گروه هدف و سال انجام رو هم باید توی عنوان بیاری البته اگه مطالعت مقطعیه سال رو نیاز داره

عه ب سلامتی عزیزم.پس خیلی خوبه برا کارشناسیت.گروه هدف و سال انجام رو هم باید توی عنوان بیاری البته ا ...

سلامت باشی گلم

گروه هدف رو بنویسم دانش آموزان مقطع متوسطه درسته؟