2737
2734
منم بهداشتمو رعایت میکنم ولی نمیدونم چرا عفونت دارم پس چرا این عفونتو گرفتی؟

همسرت عزیزم حتی دوشم نگیره بگو بره دستشویی با مایع حتی پاینشم بشوره بعد باید بری دکتر به بعضیا یه دارو میدن همسرشونم میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اینجوری میگم بیشتره عفونتایی که خانوما میگیرن ازهمسرش انتقال میشه به همسرتون بگین قبل رابطه ح ...

منم خیلی رعایت میکنم اصلا شوهرم خودش وسواس شدید ولی ی بار خسته بود حسش هم بود دیگه نشد و این شد 

2728
ببخشید اینجوری میگم بیشتره عفونتایی که خانوما میگیرن ازهمسرش انتقال میشه به همسرتون بگین قبل رابطه ح ...

اتفاقا ی دکتر رفتیم گفت همسرت عفونت داره الان بهش میگم میگه دکتره دروغ میگه😞

2740

نه بگو بهش تا همسرت قرص نخوره بهتر نمیشی چون دوباره بر میگرده به زنو شوهر هر دوشون مربوطه یجور نگو بر بخوره بهش

اوکی عزیزم حتما میرم شنبه به امید خدا

دکترتو خوب انتخاب کن عزیزم پمادا واسه رحم بد نیست انتی بیوتیک هم دکتر زیاد نمیده در حد حل شدن مشکل اشکال نداره سر خود بخوری اره بعضیا واسه جوش و ...مدام قرص میخورن اونا ولی تا یجایی بدن نیاز داره 

نه راسته دقت کردین آدم تومجردیش اصلا عفونت نمیگیره یابه ندرت .آقایون اگه به بهداشتشون اهمیت بدن حداقل قبل رابطه با خودشونوبشورن عفونت نمیگیره آدم هم بهتره توخونه شلواری تنگ نپوشین من که دامن میپوشم زیرش شلوار نمیپوشم

ان شاالله همه به حاجتشون برسن