2733
2734
وقتی دکتر رفتی  دارو داده دیگه اینجا چه کمکی میخای اخه

اخه عفونته پماد خوبش میکنه قبلا دکتر بیمه نرفته بودم بیرون رفته بودم بهم دارو پماد داد بعدشم این اصلا معاینم نکرد الانم بد شانسی زد پریود شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ترشحات از استرسه میدونستی؟

وای من پر استرسم یعنی انقد که به ام اس فکر میکنم نکنه یوقت خدا نکرده ..واگلی من میدونم خ حساسم ی بار فقط همسرم دوروز حموم نره فوری عفونت میکنم 

بچها وقتی دختر مجرد بودم خیلی خوب بود همه چی م عفونتی ن سوزشی هیجی ولی متاهل گ شدم مجبور شدم سقط کنم ...

فقط بهداشت ما انقد تو س ک س وسواسیم انقدر نصف دستمال کاغذی میره برا یه بار یه وضعیه خخخخخخخخخخ ی پلاستیک برا دستمال داریم قبلش هم من باید دوش گرفته باشم هم اون خخخخخ

2728
وای من پر استرسم یعنی انقد که به ام اس فکر میکنم نکنه یوقت خدا نکرده ..واگلی من میدونم خ حساسم ی بار ...

همین دیگه 

باید ارامش داشته باشی

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
اخه پریود شدم لعنتی بجز سوزش پماد عفونتشم خوب میکنه مگه باید وایسم تموم شه میسوزه خب

نمیدونم تو پریودم میشه این کارو کرد یا نه ولی من با بتادین خودمو میشستم سوزش خیلی بهتر میشد

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2740
فقط بهداشت ما انقد تو س ک س وسواسیم انقدر نصف دستمال کاغذی میره برا یه بار یه وضعیه خخخخخخخخخخ ی پلا ...

منم بهداشتمو رعایت میکنم ولی نمیدونم چرا عفونت دارم پس چرا این عفونتو گرفتی؟

میترسم حتی سقطم کردم دکتر نرفتم فقط ی سونو دادم بعد سقط گفت همه چیت طبیعیه

عفونت و محل نزاری میشه زخم و زخم و درمان نشه میشه سرطان

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
بچها وقتی دختر مجرد بودم خیلی خوب بود همه چی م عفونتی ن سوزشی هیجی ولی متاهل گ شدم مجبور شدم سقط کنم ...

ببخشید اینجوری میگم بیشتره عفونتایی که خانوما میگیرن ازهمسرش انتقال میشه به همسرتون بگین قبل رابطه حتما خودشوبشوره.منم زیادعفونت زیادمیگرفتم الان رعایت میکنه خیلی بهترم

ان شاالله همه به حاجتشون برسن
2706