2733
2734
عنوان

خونریزی کم در دوران پریودی

176 بازدید | 18 پست

چرا من خونریزی هام کمه ؟ از مجردیم اینجورم .... 

نمیدونمم کم خونی دارم یا نه 

بچه هم ندارم 

بنظرتون بده ک اینجورم ؟

لایک نکن دوست عزیز ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوریم یه بچه ام دارم ازمایش و سونو ام رفتم مشکلی نبود

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2728
چه ازمایشی ؟  منم سونو دادم تاحالا واژینال ولی چیزی نگفت

ازمایش هرمونی پروژسترون‌و پرولاکتین ولی نرمال بود من سونوی رحم و تخمدانم رفتم اونم مشکلی نداشت

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
اگه از اولش کم بوده که هیچی ولی اگه جدیدا کم شده ممکنه مشکلی باشه

من کم و زیاد میشه چی

یدفه کم میشه 

یدفه مقدارش بیشتره

البته فقط ۳ روز خون میاد همیشه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2738

آویشن و پونه دم کن بخور

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ازمایش هرمونی پروژسترون‌و پرولاکتین ولی نرمال بود من سونوی رحم و تخمدانم رفتم اونم مشکلی نداشت

ازمایش را تو دوران پریودی رفتی یا نه ؟ 

من یسری دکتر نوشت گفت سوم قاعدگی برو من اصلا نشد ک برم 

لایک نکن دوست عزیز ❤
من کم و زیاد میشه چی یدفه کم میشه  یدفه مقدارش بیشتره البته فقط ۳ روز خون میاد همیشه

به دکتر بگو بررسی کنه

به خصوص لگن رو 

اگه خدایی نکرده اندومتریوز باشه این مدلی میشه و خونها کامل دفع نمیشه

تو دوران پریودی ؟ 

بله یا کلا روزهای دیگه...گل بابونه هم رقبق کننده خونه دم کن بخور

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
به دکتر بگو بررسی کنه به خصوص لگن رو  اگه خدایی نکرده اندومتریوز باشه این مدلی میشه و خونها ک ...

والا سونو رحم و تخمدان رفتم یدفه سالم بودم

کم ک میگم ینی مثلا از سری قبل یذره کمتر

نه خیلی فرق داشته باشه

این ک میگی ینی چی 

خیلی بده؟

فارسی و عامیانش ینی چی

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706