2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین کمک واقعا به نظراتتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 22 پست
فست فود تو شهرمون از سر و کله ادم بالا میره

کافه بزن. غذا خونگی. کلا شکم درآمد داره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم فقط تنها چیز همون سیسمونیه ... مثلا دیگه چیا 

خب خیلی چیزا بستگی به شهرتون هم داره شهر کوچیکه یا بزرگه مثلا چیزی که نیاز باشه اون منطقه مثلا تعمیرات لوازم خانگی ببین مثلا چون لوازم گرون شده اکثرا توان خرید دوباره ندارن مجبورن بدن واسه تعمیر باز شما باید خیلی جوانب رو بسنجی مثلا من سنی ندارم ولی تصمیم گرفتم شریکی با دوستم تو ی شهر کوچیک که یکم با ما فاصله داره ی گیم نت بزنیم همه گفتن کارتون نمیگیره ولی من مطمئن بودم کارش خوبه چون اولا خیلی چیز هارو سنجیدم اونجا جای کوچیکی بود بچه های نوجوون زیاد بودن تا نزدیک ترین گیم نت با ماشین هم بیست دقیقه راه بود پس اگه تو محل خودشون گیم نت داشتن استقبال میکردن این کارو کردم الانم اوضاع خوبه خدارو شکر بهترم میشه اصل موفقیت اینه همه ی جوانب رو بسنجی

خدایی که من ساده میفهممش ..کی میگه پرستیدنش ساده نیست 😇

عزیزم توصیه میکنم حتما حتما به سایت میدون سر بزن اونجا ایده های فوق العاده ای میبینی انشالله که درست ترین انتخابو انجام میدی 💚

2731
همونی که تو تی وی برنامه شو میده ؟ ... چه جالب مرسی

آره من اول با سایتش آشنا شدم جدیدا برنامشو ساختن متناسب با مکان زندگیتون و سرمایه اولیه و چیز های دیگه بهتون میگه چ کاری براتون بهتره تو گوگل سرچ کنید سایت میدون براتون میاد

2738