2733
2739
عنوان

تکان خوردن بچه

264 بازدید | 27 پست

سلام خانوما من هفته ۲۰بارداری هستم..دو قلو باردارم...من خیلی کم تکون بچه ها رو احساس میکنم...هفته ی گذشته یکی سمت چپ و یکی راست احساس میکردم ...الان نمیدونم چرا زیر نافم احساس میکنم نگران شدم میگم نکنه اومده باشن پایین...🙈😰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مشکلی نیست الان بیشتر پایینن

تا بزرگتر شن همه جای شکم میرن

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ب من گفتن معمولا از ۲۲ هفته احساس میشه...راستش من هم نمیدونم درست تشخیص دادم یا نه مثل ترکیدن حباب ی همچین چیزی بعضی وقتا احساس میکنم...حالا فکرم درگیر اینه ک این حبابا چرا زیر نافم میترکن😁

2738

عزیزم چون دو قلو هستن و رفته رفته دارن بزرگ میشن جا براشون کمه نمیتونن زیاد تکون بخورن و چرخ بزنن،چیز شیرین بخور به سمت چپ دراز بکش اگر ۲۴ ساعت هیچ تکونی حرکتی نبضی حس نکردی با دکترت تماس بگیر

من هفته ۲۹ ام فقط شبا و وقتایی که میخوابم یا دارم درس میخونم قوز میکنم حس میکنم فک کنم خیلیییی آرومه 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

وای استارتر حرف دل منو زدی😭😭

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2706