2733
2734
عنوان

بسیار به ازدواج احتیاج دارم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 103 پست
تا الان مجرد موندي برو ببين ب خاطر كدوم دعاو كار خيرت بوده خواهرجان😐

عزیزم شما که خودتم مجردی 😐 هنوز ازدواج نکردی و انقد بدبینی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشگاه چی پیدا نکردی کسیو؟؟؟

نه

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
2731

بنظرم چنتا گلاس برو‌مجتمع های اموزشی 

بهرحال استادان 

هم کلاسی ها و ..هستن 

یا ب فامیل و در و همسایع فکر کن و یکاری بکن 

بخدا توکل کن وقتش ک‌برسه بدون اینک‌بفهمی همه چی جور میشه 

بعدم تو این دور و زمونه دیگ ازدواج  اونقدرام خوب نیس و بدون ازدواجم میشه مستقل شی 

ختم حدیث کسا

چله زیارت عاشورا موثره

برات آیه الکرسی خوندم

انشالله به زودی ازدواج میکنی البته یه ازدواج موفق

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
2740

بنظرم روشتو عوض کن تا الان یجور بودی یکم تغییر بده تو زندگیت الان 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
😮😮😯😯😯

چیه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
چرا تا الان ازدواج نکردی معمولا با بالا رفتن سن کیس مناسب کمتر میشه

وا چرا ته دلشو خالی میکنی 

من و اطرافیانم همگی بالای ۳۰ازدواج کردیم با کیس های عالی

با احترام درخواست دوستی نمی پذیرم🌹
چرا تا الان ازدواج نکردی معمولا با بالا رفتن سن کیس مناسب کمتر میشه

میگم دیگه گزینه خوب نبوده

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین