2733
2734
عنوان

از دست مادرم چکار کنم؟دیگه بریدم

349 بازدید | 24 پست

قبول دارم که خیلی زحمتمون رو کشیده و تو سالهایی که پدرم نبوده خودش تک و تنها بار زندگی رو بدوش کشیده اما حدود ده ساله که افسردگی گرفته و برای اینکه حال بدش رو خوب کنه رفت کلاسهای قرآنی اما بهتر که نشد متاسفانه خیلیی خشک مذهی و متعصب هم شده.طوریکه با همه فامیل و آشنا حتی خواهرم بخاطر بداخلاقی و تعصبش قطع رابطه کرده.با پدرم هم رابطه خوبی ندارن.فقط دارن همدیگرو تحمل میکنن.خیلی بدبین شده.چند روز پیش بهم گفت خدایی نکرده اگر دخترت مثل خودت بشه چی؟ دلم گرفت.مگه من چکار کردم.تیپ ساده ای هم دارم.همیشه بجام تصمیم گرفته اما مدتیه نمیذارم بجام تصمیم بگیره ناراحته و میگه خودسر شدی.هم خودم و هم شوهرم سعی کردیم باهاش صحبت کنیم انقدر به همه چیز گیر نده سعی کردیم متوجه اشتباهاتش بشه اما نشد.میگم بریم دکتر میگه مشکل از شماس.الانم یک هفته پیش گفت نیا فعلا میخوام تنها باشم هنوزم نه زنگ زده نه اومده.امروز قرار بود بریم اما اصلا زنگ نزد که بیا منم نرفتم.فقط هرازگاهی پیام میده میگه عکسای دخترت رو بفرست دلتنگشم

بخدا دیگه کم اوردم از حرفاش و کاراش

عزیزم احساس میکنم مادرتون به شدت افسردست

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادرهامون  دیگه سن و سالی ازشون گذشته و طبیعتا  تغییر رویه براشون سخت ! 

جدا ازین ، خیلی چیزها  با حرف زدن و نصیحت کردن  حل نمیشه ! 

ولی میشه با محبت و سیاست درست و عاقلانه  تا حدودی  شرایط رو مدیریت کرد ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ای بابا بنده خدا تو شرایط خوبی نیست ایشون. تغییر توی این سن کار ساده ای نیس برای راحتی خودتون ایشون رو با همین ویژگی ها بپذیرید و حرفاش رو نشنیده بگیرین

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

مادرتون افسردگی شدید داره باید حتما بره پیش روانپزشک کار از روانشناس گذشته باید یه مدت دار مصرف کنه که بعد مشاوره بشه 

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

یه دونه از این مادرهای تعصبی مذهبی رو نامزد منم داره

والا چی بگم اونم مونده تو کارِ مادرش

صرفا تحمل میکنه و تاجاییکه بتونه خونه نمیره

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

ایشون رو برای نجات از افسردگی فرستادین کلاس مذهبی؟خوب بدتر شد که باید یوگا میرفتن یا دف یاد میگرفتن یا شنای اموزشی   یا اینجور چیزا بعدا بهتر که شدن میرفتن کلاس های مذهبی 

حالام یا باید به زور ببرینشون دکتر تا دارویی که نیاز دارن بخورن  یا یکم فصای زندگیشونو شاد کنین یا فاصله بگیرین که خودتون اذیت نشین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
مادرهامون  دیگه سن و سالی ازشون گذشته و طبیعتا  تغییر رویه براشون سخت !  جدا ازین ، ...

شما هر کاری بگی ما کردیم.مشاوره رفت اما هیچ اثری نداشت.من میدونم باید دارو یخوره اما زیر بار نمیره.انقدر درد توی بدنش داره که دکترش بهم گفت من تو کار مادرت موندم.داروهام جواب نمیدن مادرت حال روحیش خرابه.کارم شده گریه

2706