2733
2734
عنوان

شما بودین یه رابطه رو بهم میزدین؟

409 بازدید | 43 پست

نامزدمو دوست دارم هنوز عقد نکردیم

اما متاسفانه زود عصبی میشه بحثی بینمون به وجود میاد  به جای اروم‌کردن اوضاع عصبی تر از من برخورد میکنه و دعوای بزرگی به وجود میاد  تا الان دو سه بار بحث بینمون پیش اومده به من حمله کرده منو زده البته نه شدید در حد هول دادن که منم مثل خودش برخورد کردم  

و بی پوله 

اما از یه طرف هم‌ عاشقشم و هم رک بگم  باهاش رابطه جنسی داشتم و استرس این جریان رو هم دارم‌ 

نمیدونم تصمیم درست ادامه دادن و فرصت دادنه یا جدایی 

و اگه ادامه دادنه باید چه رفتاری کرد و اگه جدایی چطور این دوری رو تحمل کنم 

لطفا سرزنش نکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرچی پیش میرفتم بیشتر از جوابم مطمئن میشدم.

واقعا بله بگی پشیمون میشی...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2738

ببین هنو هیچی نشده برخورد فیزیکی داره بات خودت فک کن بعدش چی میشه

پولم که نداره

دو روز دیگه تو زندگیت عشقت عادی میشه تو میمونی و بی پولیو دم به ساعت دعوا و کتک و ...

واقعا همچین زندگی میخوای؟!

رابطه جنسی داشته باش خب این دلیل بر ادامه ی این رابطه نمیشه

اولش از هول شروع میشه...بعد سیلی...بعد لگد...بعد کمربند..بعد داغ گذاشتنو و...

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

بنظرم جداشو.ی پایان تلخ بهترازتلخیه بی پایانه.مطمن باش واردزندگی مشترک بشی بخاطربی پولی وبی اخلاقیش عشق ودوس داشتن ازسرت میپره واون موق میفهمی چ گندی زدی ک نمیتونی هیچ کاریم بکنی

2706