2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستور کاملشو میگی؟

عزیزم من بلد نیستم مامانم وقتی زایمان کردم برام درست کرد یه ظرف بزرگ برای مهمون یه ظرفم برای خودم ک هردفه یه مقدارشو گرم میکردم میخوردم خیلی مقویه برای زنی ک تازه فارغ میشه 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

کندم و زیره و رازیانه و شکر رو اسیاب میکنی با زردجوبه اینا همه باید به اندازه کافی باشه بعد روغن محلی میزاری داغ بشه میندازی کمی تفت بخوره بعد روشو گرو و بسته کشمش کنجد می‌ریزی، دسر گرونی هست حتما هم باید با روغن محلی باشه ک خوشمزه میشه

2728
ایقه خوه ک د همه باید اسمش یاد بیرن خخخخ ثبت ملی بشه

خخخخ یه هومسایی داشتیم اوما حونمو مامانم کمی وش ده برد الان یکسال و نیمه کاسه مونم نیاورده 😂😂😂😂😂 فکر بکم هه وا کاسه هردنشه 

اینو کاچی درست میکن بدمزه هیچم دش نی جوجوش هین ایما لریاعه که لاکچریمو 

خداوکیلی پسته کیلو 150 گردو 120 کشمش 50 بادوم 180 روغن حیوانی 120 کی ینه میه وه کسی بوهوره 😂😂😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2738

جوجوش بسیار خوشمزه است 

با روغن کرمانشاهی درست بشه که محشرتر میشه اگه نبود روغن محلی تازه هم عالیه 

گندم زیره رازیانه رو اسیاب کنید به همراه شکر بریزید تو روغن داغ محلی 

و در اخر در حد ۵ دقیقه مقداری پسته و گردو و کشمش و بادام اضافه کنید 

تفت بدید

نوش جان