2737
2734
عنوان

زنگ بزنیم ۱۶۲ از خانم بزرگ شکایت کنیم؟😒

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 76 پست
وقتی مرد بچه دار نمیشه زن چیکار میکنه؟؟؟؟میتونن از پرورشگاه بچه بیارن مثل خیلیها

یکی از شرایط عقد و حتی بهم زدن عقد اینه که مرد توانایی جسمانی برای بچه دار شدن رو داشته باشه زن هم میتونه جدا بشه. خیلیا آره از پرورشگاه میارن ولی خیلیا هم دوست ندارن بچه یکی دیگه رو بزرگ کنن این واقعیته هرچند تلخ 

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر مردی مشکل داشت و نتونست بچه دار بشه زن باید چیکار کنه؟ 

اگه خواست خیلی راحت جدا میشه و دادگاه بدون دردسر طلاقش رو صادر میکنه 

اگه خواست خیلی راحت جدا میشه و دادگاه بدون دردسر طلاقش رو صادر میکنه 

خب مرده هم خیلی راحت طلاق بده زنش رو بعد بره زن دوم بگیره

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
یکی از شرایط عقد و حتی بهم زدن عقد اینه که مرد توانایی جسمانی برای بچه دار شدن رو داشته باشه زن هم م ...

بله شرایط ضمن عقد هست ولی اگه دقت کنی اکثر اونایی که خیلی ساله با هم زندگی میکنن و بچه دار نمیشن مشکل از مرده اونایی که مشکل از زن بوده همون سالهای اول بعد از فهمیدنشون یا خیانت کردن یا طلاق گرفتن زنها میسازن ولی مردها...

2738
خدایی فیلم ستایش دیگه ب وقاحت رسیده ستایش بچه بزرگ داره داماد داره زشته با ی پسر ازدواج کرده بلخره ...

اتفاقا تنها نکته مثبت سریالشون اینه‌

کی گفته زنی که شوهر فوت میکنه یا طلاق میگیره حق زندگی نداره؟؟

باید این فرهنگ دیگه جا بیافته.

هر زنی مثل مردها حق زدنگی مشترک و داشتن همدم داره

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
بله شرایط ضمن عقد هست ولی اگه دقت کنی اکثر اونایی که خیلی ساله با هم زندگی میکنن و بچه دار نمیشن مشک ...

خب خودشم گفت که قبل از اینکه گیر یه ادم بد بیفته خودم واسش یه زن خوب پیدا کردم اقاهه بهرحال زیرآبی میرفته 

مشکل دختره فقط بچه دار نشدن نبود . خانم بزرگ گفت مریضه نصف روز تو تختخوابش می مونه . یکی از عوارض بیماریش بچه دار نشدنه . دیگه بازش نکردن بیماریش چیه . احتمالا ناتوانی جنسی این مدلی ها داشته ک نمیتونسته با شوهرش رابطه برقرار کنه . یا ام اس چیزی. خیلی گنگ گفتن این فرق داره با این ک زن کاملا سالم باشه و مشکلی تو رابطه زناشویی نداشته باشن  و فقط نابارور باشه . ک اونم کلی راه داره ک انشاالله بچه دار شن یا نشدن هم  نهایت بچه از پرورشگاه بگیرن . 

هر چی... قبلا ازدواج نکرده 

اگه الان این قضیه برعکس بود دیگه هیچ مشلی نداشت .نه؟؟؟

واقعا زنان علیه زنان که میگن همین نظرات شماست

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
وقتی مرد بچه دار نمیشه زن چیکار میکنه؟؟؟؟میتونن از پرورشگاه بچه بیارن مثل خیلیها

والا

بدون بچه ام کسی نمیمیره اینا بهونست

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2706