2737
2734

چرابابیهوشی؟؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانوما شمایی که درد نداشتید لوله هاتون باز بود؟ 

آخه میگن اگه لوله ها بسته باشن درد داره

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
خانوما شمایی که درد نداشتید لوله هاتون باز بود؟  آخه میگن اگه لوله ها بسته باشن درد داره

من لوله هام باز بود درد داشت ولی اونایی که لوله هاشون بسته بود چند بار براشون عکس میگرفت که بر اثر گاز باز بشه..بیشتر درد داشتن.

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
من لوله هام باز بود درد داشت ولی اونایی که لوله هاشون بسته بود چند بار براشون عکس میگرفت که بر اثر گ ...

زیاد از دردش نمی‌ترسم. تحمل میکنم

میترسم دردم بیاد بدنمو سفت کنم لوله هام باز نشه

ام آر ای دادم چسبندگی شدید نشون داده سمت راست

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
زیاد از دردش نمی‌ترسم. تحمل میکنم میترسم دردم بیاد بدنمو سفت کنم لوله هام باز نشه ام آر ای دادم چس ...

نه بابا ربطی به سفت کردن خودت نداره اون گاز کار خودشو میکنه..توکل بخدا

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2738
دوستم‌اولا مبارکت باشه بعد کامل میگی در چه حد بود استراحتت‌...من الان انتقال دارم😶

جانم؟چه استراحتی؟

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐