2737
2739
عنوان

به جای مهریه چی پیشنهاد بدم؟

402 بازدید | 59 پست

سلام

من قصد ازدواج دارم.اصلا نمی خوام مهریه تعیین کنم چون واقعا ندارم و به نظر من چیز مسخره ایی هست.به نظر من هر موقع زنو شوهر خواستن از هم جدابشن باید نصف دارایی هایی که از زمان عقدشون بدست آوردنو بدن به خانم چون به هر حال اونم نقش داشته توی کسب اون مال نه اینکه آقا خونه ایی که از پدر بهش ارث رسیده رو دودستی بده خانم....ولی خوب اون  پیشنهاد مال فرهنگ ما نیست... خواستم از شما خانم های محترم بپرسم اگه اون خانم در مورد مهریه تعیین نکردن من قانع نشد چه پیشنهادی بهش بدم که منطقی و قانع کننده باشه.

قبول نمیکنه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

قانون کدوم کشوره ک باید خونه ایی ک بهت ارث رسیده رو بدی خانومت؟

هر چیزیو ک تعیین کنید بعنوان مهریه ثبت میشه

فرقیم نداره چی باشه حتما نباید پول یا سکه باشه

و اگر توان ندارید میتونید توافق کنید بجای عندالمطالبه بشه عندالاستطاعه ینی هر وقت داشتید بدید ک البته از قانون دقیقش خبر ندارم ک چطوریه شرایطش

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

همونقدر که شما به اون خانم اطمینان نداری مهریه بدی بهش

اونم رو چه حسابی به شما اطمینان داشته باشه که هرچی خریدی میزنی به نامش؟؟؟؟

رو چه حساب بدونه وقتی میاد تو زندگیت بعد ۱۰ سال دست خالی یا با خیانت پرتش نمیکنی بیرون؟

2706