2737
2739
عنوان

رفتار بد من با همسرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 70 پست
خوب حق داره اون فکر میکنه دوسش نداری همینطور که اینجا الان میگی عشقم به زبون بیار تو چت ها بگو‌ میخا ...

ن من تو چت خوبم خیلی ولی تلفنی ن اه گندم بزنن مثن امروز گفت یکی بهم گفته زن نگیر از من میشنوی ولی من بش گفتم اینی ک من گرفتم زن نیس ک فرشتس عشق زندگیمه بعد من عین بز زل زدم کنج دیوار با ی خنده مسخره اه خدایا منو گاو کن

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینجاس شوهرم فوق العاده خانواده عاطفی دارن اما من سرد و بی احساس واس همین خیلی اذیت میشیم

براش بنویس همه ی احساست رو براش بنویس بخونه و ازش راهنمایی بخواه تا کمکت کنه مطمئنش کن که دوسش داری ولی نمی تونی بروز بدی اینجوری میفهمه که اخلاقت اینجوریه

2728
ن من تو چت خوبم خیلی ولی تلفنی ن اه گندم بزنن مثن امروز گفت یکی بهم گفته زن نگیر از من میشنوی ولی من ...

نه عزیزم اینو نگو رو خودت کار کن درست میشی باید میگفتی الهی قربونت بشم من عشقم منم به همه دوستام میگم اگه میدونستم ازدواج انقد خوبه زودتر تورو پیدا میکردم ازدواج میکردم  باید برای شوهرت ناز کنی کرشمه بیای ابراز عشق کنی 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
خب واسه همینم هست، من بعداز ۶ ماه دوستی عاشق همسرم شدم فک کن توی اون ۶ ماه خیلی باهاش راحت بودم ولی ...

خداروشکر ک خوب شدی ایشالا خوشبخت باشین😘

کاش میشد عوض شه این رفتارم

یا مثلا به شوهی بگی خوب دیگه شانس آوردی فرشته ی خشکلی مثل من نصیبت شده با شوخی و خنده و ناز و صدای بچگونه 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2740
نه عزیزم اینو نگو رو خودت کار کن درست میشی باید میگفتی الهی قربونت بشم من عشقم منم به همه دوستام میگ ...

تو این مواقع قفل میکنم اصن یادم میره حرف زدن بلدم

راست میگه بهش بگو با پیام عشقمی تو همه ی زندگیمی انقد دوست دارم که وقتی صداتو میشنوم خنده رو لبم میاد وقتی تو کنارمی حس میکنم خوشبخت ترینم هر شب میگم خدایا من با عشقم خوشبختم این خوشبختیو برام حفظ کن ولی نمیدونم چرا کنارتم خجالت میکشم  نمیتونم حسمو بگم حرفی که تو دلمه خجالت میکشم 

2706