2726
عنوان

رفتار بد من با همسرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 70 پست
چ خوب ☺

اره زبون چرب مار رو از سوراخ میکشه بیرون  زبون چرب باش با همه نه تنها شوهرت 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا .‌‌‌ دوس دارم سیاست داشته باشم .. ولی متاسفانه رک هستم

منم زبون چرب نیستم ولی از بس خودم شاده و مهربونم تو خود واقعیم و اصلا نمیتونم جواب ظلم و حرفو بدم همه عاشقمن 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
سعی میکنم ایشالا بهتر شم مرسی ک انقد وقت گذاشتی برام عزیزم😍

قربونت بشم عروس عموی شوهرم خیلی زبون چربه به پدر شوهر من میگه عموی خشکلم عموی مهربونم قربونت عمو جون به مادر شوهر پدرشوهرش مامان جون بابا جون قربونت بشم یعنی با همه منو میبینه انقد قربون صدقه م میره آدم دلش میخاد باهاش حرف بزنه انقدم از پشت موزی هست که نگو  ولی من انقد خجالتیم روز پدر برای پدرشوهرم کادو گرفتم روم نشد خودم بهش بدم😂همشونو با اسم آقا و خانم پیشوند پسوند صدا میکنم😑

قربونت بشم عروس عموی شوهرم خیلی زبون چربه به پدر شوهر من میگه عموی خشکلم عموی مهربونم قربونت عمو جون ...

خخخخ چقد بهم شباهت داریم من انگار دور از جون شما جون ب جونم میکنن تا ب کسی محبت کنم

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  
خخخخ چقد بهم شباهت داریم من انگار دور از جون شما جون ب جونم میکنن تا ب کسی محبت کنم

من واقعا همه رو دوست دارم از هیچذکس بدم نمیاد حتی کسی که ازم بدش میاد و میدونم ظاهرا فقط خوبه دوست دارم کلا خیلی خوبم😂😂انگار ستایشم 😭😂

من واقعا همه رو دوست دارم از هیچذکس بدم نمیاد حتی کسی که ازم بدش میاد و میدونم ظاهرا فقط خوبه دوست د ...

خخخخخ عزیزممم همینجوری دوسداشتنی میشه ادم دیگ

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  

خب اینکه چیزی نیست تمرین کن عزیزم که احساساتت بروز بدی اگه دوسش داری برا چی اینکارو نکنی؟ با پیامای احساسی شروع کن بعد پشت تلفن یه کم عاشقانه صحبت کن کم کم هم حضوری. فقط کافیه بخوای عزیزم امروز تو بهش محبت نکنی فردا هستن کسایی که غرق محبتشون میکنن. به مرور زمان بی احساسی سردی میاره و طرف ازت فاصله میگیره. نه تنها برای شوهرت برای همه کسایی که تو زندگیتن و دوستشون داری عشق و محبتت رو نشون بده چون نمیدونیم تا کی این فرصت رو داریم. با تکرار و تمرین میتونی. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤