2733
2734
عنوان

عکس لباس عروسیتون میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 7488 بازدید | 236 پست
منکه لباس عروسی ک آورده بودن تو آرایشگاه آوردن دیدم پارس کلا بعد کلی گریه کردم مزون قسم میخورد سالم ...

آخه یه روز قبل به آدم میدن میگن بوش ببین چطوریه

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شايد ديدم اما فراموش كردم من از اين مدل عكسا خيلي دوس😍حيف ك نداشتيم😂😂😂😂

آره دیدی یادمه،اینم حنام 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
پوزیشن واس چیز دیگست 😒 بگو استایل 😁

از حالت استايل خارج شده مينا 😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
یعنی غش کردم از امضات ممدددددد🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😆😆😆😆

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738
آره دیدی یادمه،اینم حنام 

چ ناز😍😍😍😍😍خوشبخت باشين عزيزم....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
جدی 😁 ندیدم 🤔 برم ببینم 

برووو ببين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آخه یه روز قبل به آدم میدن میگن بوش ببین چطوریه

چن روز قبلش پوشیدم بعد قبل از اینکه برم آرایشگاه لباسو تحویل گرفتم آخرش خاستم بپوشم دیدم کلا پارس انگار با قیچی پاره کرده باشی

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ ناز😍😍😍😍😍خوشبخت باشين عزيزم....

فدای تو مهربون 

همچنین💓💓

اصن دیگه عکس نمیذارم برا منو هیشکی نظر نداد😒☹🙁 من رفتم خونمون 😒

من ديدم خيلي هم زيبا بود مخصوصا تاجتون عالي بود😍

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
سمیه کیه؟؟😐☹😒

زياد بودن عكسا......ببخشيد زيبايي رو ب زبون نياورديم

2706