2733
2734
عنوان

عکس لباس عروسیتون میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 7488 بازدید | 236 پست
عزیزم لژ دار نه لج دار

آره درست میگیی

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
فدات عزیزم. ولی ارزوی هر دختریه لباس عروس بپوشه قسمت منم اینجوری بود دیگه خداروشکر از زندگیم راضی ام ...

توی سالگرد ازدواجتون یه دورهمی بگیرین لباس عروس بپوش یکم از دلت دربیاد 🌹

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کفش عروسی من ساده بود این گلم واسهی آتلیه بود مصنوعیه ،۲۰ روز قبل عروسی رفته بودیم واس عکس و کلیپ 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

دوسال و هفت ماه پیش😍😍😍

البته دنباله لباسم سه متره ک الان یه مترش رو زمینه ب خاطر عکس ک راحت گرفته شه پاپیونی بسته میشد ب پشت کمرم سه متر میشد یه متر برا ورودم ب سالن و رقصمون دنبالشو باز کردم سد سه متر دوباره😂😘😘😘

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2731
فدات عزیزم. ولی ارزوی هر دختریه لباس عروس بپوشه قسمت منم اینجوری بود دیگه خداروشکر از زندگیم راضی ام ...

دركت ميكنم عزيزم.....خداروشكر ك خوشبختي....

اگه لباس عروست تمام بالاتنه ش بجاي سنگ ،الماس بود اما خوشبخت نميشدي.....هيچ ارزشي نداشت....اميدوارم روز بروز شادتر باشين🥰

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
نه عزیزم من پزشک نیستم  دارومیخونم بپرس اگه بتونم کمک میکنم

من همسرم دیابت دارن و متفورمین ۵۰۰ مصرف میکنن

ایندفعه داروخونه بهش گلوکوفاز ۵۰۰ داده

میدونم همون متفورینه

فقط خواستم مطمین شم که همونه و فرقی داره ؟

(    )
2738
عزیزم لژ دار نه لج دار

عزیز من جای خواهر منو گرفتی اینجا میشینه تمام ایرادی منو میگیره

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
عزیزم برای منم نمی‌خواستم عروسی بگیرن پولشو خودم دادم وطرف دامادو دعوت نکردیم

شوهر من کلا با عروسی مخالف بود چون عروس داداشش رو دوستاش بهم ریختن با مشروب خوردن اینا. اینم گفت نمیخوام زندگیم با همچین کثافت کاریایی شروع شه ...

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤

لباس عروس منو اشتباهی آوردن خیر ندیده اون روز که رفتم تاج بگیرم وچندساعت بعدش قرار بود لباسو برام بفرسته زنه با تلفن داشت حرف میزد نمیدونم چه بلایی سر مامانش اومده بود میگفت برو خونه مامان میخاد بره و کلا ناراحت بود اصلا حواسش به من نبود

کل کاورای عروسای دیگه رو باز کردم گفتم شاید اون مال من نباشه گریه م گرفته بود همه دلداریم میدادن گریه نکن حداقل ارایشت خراب نشه

من که حلالش نمیکنم تازه من اجاره اون لباسو حساب کرده بودم این لباس ۱۰۰تومنم پول اجاره ش نمیشد

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
من همسرم دیابت دارن و متفورمین ۵۰۰ مصرف میکنن ایندفعه داروخونه بهش گلوکوفاز ۵۰۰ داده میدونم همون م ...

عزیزم من اسم داروسازی فرق داره روش می‌نویسه که همون دارو قبلیه

کفش عروسی من ساده بود این گلم واسهی آتلیه بود مصنوعیه ،۲۰ روز قبل عروسی رفته بودیم واس عکس و کلیپ&nb ...

چ عكس زيبااايي😍

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706