2737
2739
عنوان

عکس لباس عروسیتون میزارید

| مشاهده متن کامل بحث + 7488 بازدید | 236 پست
اتفاقا فکر کنم پفش کم بود

پس شايد چون نشستي اينجوري بنظر مياد

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوشگل بود چقدر هزینه کردی برای من اجاره کردم 3تومن

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

لباس هاي همه تون خيلي زيبان😍🥰

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
چه خوشگل بود چقدر هزینه کردی برای من اجاره کردم 3تومن

کی من ؟!

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
پس شايد چون نشستي اينجوري بنظر مياد

همه میگن خوب بوده تو فیلم خوب بوده ولی توعکسام پفش کمه من دوست داشتم پف زیاد داشته باشه

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
همه میگن خوب بوده تو فیلم خوب بوده ولی توعکسام پفش کمه من دوست داشتم پف زیاد داشته باشه

ن خيلي زيباست....خوش بخت باشي عزيزم

وا پفش که خوبه 

برای من یه کوچولو پف داشت شوهرم می‌گفت کلا پفی که

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738

من لباس سالگرد ازدواجمون رو دارم عکسشو بذارم؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
وا پفش که خوبه  برای من یه کوچولو پف داشت شوهرم می‌گفت کلا پفی که

برای من که اصلا نفهمیدم من چیی پوشیدم

من لباس سالگرد ازدواجمون رو دارم عکسشو بذارم؟

بزار خیلی هم خوب

این قشنگه

منو میگی

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
ن خيلي زيباست....خوش بخت باشي عزيزم

فدات شم

2706