2733
2739

رفتار درست با مرد خیانت کار تو اکثر پیامهام دیدم گله میکنن خانوم ها چند طیفن اول یکسریا شمشیر بدست میگیرن طلاق میگن بده مهریه بگیر و فلان و بهمان بزن بکش ...ِِعده دوم میگن بسوز و بساز راه سومی هم هست واقعا کی باید کشت و برد و سوزوند و طلاق گرفت کی باید سوخت و ساخت کی باید ادمش کرد و به زندکی امیدوار بود....با اجازه نی نی یار .....بانوان لطفا اکر تجربه ای غیر از طلاق و سوختن و ساختن دارن بگن یا درباره راهکارهای جلوگیری از خیانت بگن حرف حاشیه ای ممنوع لطفا که تاپیک نترکه صرفا بحث علمی تجربی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره مثلا من الان با نداریش دارم میسازم پس فردا به نونو نوا برسه منم طلاق بگیرمبره یکی دیگه رو بیاره با جمع کرده من حال کنه کورخونده میزنم لهش میکنم تا نتونه تکون بخوره

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2738

چند تا مبحث هست اول دلیل خیانت سوم سطح خیانت 

حالا بریم سراغ دوم اول باید ثابت بشه واقعا خیانت کرده یا نه 

راه حل اول تو روش وای نایست جری نکن مردت رو که بگه کردم که کردم هر علطی دوس داری بکن فرضا طلاق گرفتی مهریتم گرفتی خوب با عمر ده ساله که هدر رفت پاش چه میکنی گناه بچه چیه این وسط

منکه به نظرم شخصی که خیانت میکنه همون جاهمون لحظه عشق.تعهد.صداقت.احترام.ازبین رفته درواقع اگه اون رابطه ارزش داشت براش اینکارونمیکردوچرایه زن یااقاپای رابطه ای بمونه که قبلاارزشش ازبین رفته؟پس موندن وسوختن وساختن وآدم کردن جایزنیست

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706