2733
2734

از وقتی رفته پیش دبستانی لجبازشده حرف من را گوش نمی‌ده خیلی گوشه گیرشده چیکار کنم قبلاً اینجوری نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونجا رابطه اش با بچه ها چطوره

میگه بچه ها با من دوست نمیشن برای یه دختره نقاشی کشید برد که باهاش دوست بشه دختره باهاش دوست نشده دلش میخواد با همه دوست باشه اما دیگران باهاش دوست نمیشن

2728
2738
میگه بچه ها با من دوست نمیشن برای یه دختره نقاشی کشید برد که باهاش دوست بشه دختره باهاش دوست نشده دل ...

اخه الهی 

چقدر واست رویا بافتم ،واست اسم انتخاب کردم ،کلاه بافتم ولی رفتی و منو گذاشتی با کلی عذاب وجدان
استرس داره احتمالا ببین چیزی اذیتش نکرده رابطه ش با مربی و بچه های دیگه خوبه؟

میگه با خانم مربی صحبت میکردم جوابم را نمی‌داد با یه دختره دیگه حرف میزد یا مدرسه اشون آش میدادن  گفته بازم می‌خوام کسی جوابش را نداده بی محلیش کردن خیلی بهش برخورده

ببین روی بچه خودت کار کن نتیجه میگیزی نمیتونی مربی یا بچه ها کنترل کنی ولی باهاش حرف بزن بفهمه چی ب ...

بچه است حرف حالیش نمیشه هرچی میگم بدتر میشه گوشه گیر ولجباز ونق نقو میشه اونجا بهش بی محلی کردن خورده تو ذوقش هرروز برا خانم مربیش نقاشی می‌کشیده می‌برده خانمشون اهمیت نداده بهش برخورده

2706