2733
2739
عنوان

کسی کنکوری هست اینجا ؟

128 بازدید | 17 پست

درچه حالین 

چقد میخونین .اخر هفتس منم پشت کنکور دلم گرفته جایی نیست برم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی ب سختی 😔 واقعا عذابه برام ۹۹ دومین کنکورمه.تجربیم شما چی؟

ن من میشه چهارمین کنکورم خخخخ 

بخون لطفا چون بعدش بدتر میشه وضع 

نظام جدیدی ؟

منم تجربی .

خودتو حبف نکن بخون الان میتونی 

ازمون میری،؟

ن من میشه چهارمین کنکورم خخخخ  بخون لطفا چون بعدش بدتر میشه وضع  نظام جدیدی ؟ منم تجربی ...

چجوری تحمل کردین😢😭؟

من الان پشیمونم موندم.... اره میتزسم رتبم دو برابر ش😑 خیلییی رتبم بد شد امسال...

بله جدیدم...

هر کار میکنم خودمو میکشم ۳ ساعت میشه در روز ک اونم باااز ب درد نمیخوره:/ چون مطالب یادم میده:/

نه پارسال میرفتم نمیخوندم! فایده نداره تا نخونی

ولی همه میگن مهمه

شما چی؟

شما متاهلین؟ من متاهل نیستم نی نی ام ندارم اصلا نمیدونم چطکر اومدم اینجا😅

تیکر مال خلاصی از یک بدبختی بزرگه!😑
چجوری تحمل کردین😢😭؟ من الان پشیمونم موندم.... اره میتزسم رتبم دو برابر ش😑 خیلییی رتبم بد شد امسا ...

منم مجردم عزیزم .والا نخوندم هرسال ب بطالت گذروندم البته افسردگی هم داشتم انکار .ببین ی موسسه هست تراز کانال تل هم دا ه بذو تو نت سرچ کن از مشاوره هاش استفاده کن خیلی خوبه .باور کن اصلا چیزی رو از دست ندادی مون ی پشت .من یادمه سال دوم گربه میکردم ولی بیخیال ی سال زود میگذره نظام جدید هم که راحت تره. اینجا منم نمیدونم چ ا اینجام 😂😂😂😂😂

راحت باش و ا وم بخون هنوز خیلی وقت هست ب اطرافیان و فکر و خیال توجه نکن گذراس

2738

منم کنکوریم امروز پری شدم همش دراز کشیدم انقد که حالم بده نمیدونم چرا اینجوریم دارم جون میدم 😭

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
چجوری تحمل کردین😢😭؟ من الان پشیمونم موندم.... اره میتزسم رتبم دو برابر ش😑 خیلییی رتبم بد شد امسا ...

خواهرم کلاس دهمه روزی شش هفت ساعت میخونه 

پاشو جمع کن خودتو اراده کن میتونی بهترین نتیجه رو رقم بزنی 

من من✋🏻

پشت كنكوريم

هنوز نخوندم فقط شيمي رو شروع كردم..كلاس ميرم..استادش خيلي خوبه ادم مشتاق ميشه كلاس بره و بخونه حتماااا

رتبمم بد نبود امسال...لب مرز سه تا رشته رو رد كردم😤

2706