2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر افتادگی ات خیلی نیست پلکسر کن مثل من

چند وقته انجام دادین؟

راضی هستین؟

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
نشنیدم در موردش عزیزم! چی هست اون؟

ببین یک نوع لیزر ک میسوزونه این چربی اضافه را بیهوشی نداری بخیه نداری و هزینه اش خیلییی کمتره منم اصفهانم پلکم خیلییی پف داشت انجام دادم 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
چند وقته انجام دادین؟ راضی هستین؟

من بهمن ماه پارسال انجام دادم ولی خب باید بین هرجلسه دو ماه فاصله بیوفته تا نتیجه بهتری بده یک جلسه دیگه دارم برم.عاااااالی واقعااااا تاثیر داشت تازه میفهمم ارایش چشم کردن چقدر خوبه و چی میشه

2738
من بهمن ماه پارسال انجام دادم ولی خب باید بین هرجلسه دو ماه فاصله بیوفته تا نتیجه بهتری بده یک جلسه ...

مرسی عزیزم

جاش نموند؟

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
ممنونم گلم کجا انجام دادین؟

برام درخواست دوستی بدید کانال شو میدم برید نمونه کارهاشو ببینید من خیلی راضی بودم دوست داشتید برید حضوری هم ببیتید کارشو

افتادگی پلک بخاطر ضعف طحال هست اگه طحال پاکسازی بشه افتادگیه پلک کامل بر طرف میشه هیچ ربطی هم ب ار ...

بخاطر سن هست همونطور که پوست همه جا افتاده تر میشه پلک هم همونطوره، یه عده هم که کلا مدل چشمشون پف دار و با افتادگی هست 

2706