2733
2734
عنوان

امروز سالگرد فوت مادرمه😔

329 بازدید | 29 پست

شادی روحش ی صلوات مهمونش میکنید؟هر لایک ی صلوات🙏🙏🙏🙏😔😔😔😔😔😔۲۷ سال گذشت😔😔😔😔😔😔

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از مهربونیتون🙏

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2731

صلوات وفاتحه خوندم ان شالله مهمون حضرت زهرابفرست اگه میشه شادی روح پدرم صلوات بفرست ممنونم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738

هرکسی رو لایک کردم براش صلوات فرستادم

سلام دوست خوبم 

از اونجایی ک خوندن ۳ بار سوره توحید ی دور کتاب قران محسوب میشه

خوندم و برای روح مادر بزرگوارتون هدیه کردم

روحش شاد و باقی عمرش برای شما 

اگ امکانش هست برای مادر بودن منم دعا کنید ممنونم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2706