2737
2734
عنوان

خانما بیایید درمونده شدم

92 بازدید | 15 پست

مربی پیش دبستانی پسرم تبیهشون میکنه کنار دیوار وایسن

بهشون میگه خیلی بچه های بدی هستید و دائم تهدید میکنه الان مدیر میاد فلانتون میکنه

میخوام جاشو عوض کنم اما پسرم میگه من اونجا رو دوس دارم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

هفته پیش سفر بودیم وقتی برگشتیم به پسرم گفته تو که نبودی بچه های من خیلی خوب بودن تو که اومدی باز بد شدن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسرم میگه دوستامو دوس دارم نمیخوام ازشون جدا شم

2731
بهتره مربی عوض بشه تا مکان

مربی رو که من نمیتونم عوض کنم

ما خودمون چیا که نکشیدیم از دست معلما

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
مربی رو که من نمیتونم عوض کنم

میتونی اعتراض،کنی به مدیر اون معد اصلا چک کن ببین رزومه اون مربی چیه مدرک چی داره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
چرا ب مدیریت اونجا اطلاع نمی‌دید ک ی آدم غیرعادی و مشکل دار رو کردن مربی پیش دبستانی؟؟؟ 

حس میکنم رویکرد خودشونم همینه

میتونی اعتراض،کنی به مدیر اون معد اصلا چک کن ببین رزومه اون مربی چیه مدرک چی داره

حس میکنم برم بگم طرف مربی رو میگیره و هزارتا انگ به بچم میزنه

حتما با جدیت به مدیر اطلاع بدید و به مربی تذکربدید 

اگررفتارش بازم ادامه پیداکنه به اموزش پرورش شکایت میکنم

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
پس دیگه باید ب آموزش و پرورش منطقه شکایت کنید 

الان بچه خودمو چیکار کنم؟ 

حتما با جدیت به مدیر اطلاع بدید و به مربی تذکربدید  اگررفتارش بازم ادامه پیداکنه به اموزش پرور ...

میترسم بدتر با بچم لج بشن

حس میکنم برم بگم طرف مربی رو میگیره و هزارتا انگ به بچم میزنه

خب با حس شما ک کاردرست نمیشه 

توی مهد من هر اتفاقی برای دخترم بیوفته سریع ب مدیر اطلاع میدم و ازش جواب منطقی میخوام 

با حدس و گمان ک کار پیش نمیره 

وقتی صریحا مدیر گفت همینه ک هست شما هم بگ. باشه قطعا بالادستیتون بهتر حرف منو میفهمه 

2706