2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵۰۰ بهش بده نمیخواد ۵ میلیون تعارف کنی .بهش بگو به عنوان قرض از مامانم گرفتم 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731
2738
بنظرم وظیفه مرده زنو تامین کنه ن ک زن 

درسته عزیزم بالاخره زن آدم درک نکنه یا کمک نکنه کی باید کمک کنه

بنظر شخصیم با اینکارش نشون میده ک چقدر هواشو داره و حواسش ب همه چی هست

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

عزیزم بستگی داره.خودت بهتر میدونی اخلاقشو اگه میدونی توقعی میشه و پررو هست نه.اما اگر اینطوری نیست خوبه که بهش تعارف بزنی و رک بگی عزیزم من میتونم تا فلان مدت بهت قرض بدم.چون شاید تو هم تو این شرایط قرار بگیری.اگه دوسش داری خوبه که به هم ثابت کنید پشت همید.اما نیاز نیست بهش بگی چقدر تو کارتت داری

ساخت مژه یاد میدم

این چیپ بازیا چیه 😷😷😷😷😷

یه نظراتی میدین که نمیدونم خودتون روتون میشه انجام بدید یا نه.بگو قرض دادم فقط ۴ هزار تومن مونده ته حسابم؟؟!! 😷

اگه آدمیه که برات خرج میکنه و میدونی اهل سواستفاده نیست، کمکش کن.

نیازی نیست بگی ۵ میلیون تو حسابم دارم.بگو یکم دارم اگه بخوای میتونم کمکت کنم.و اینکه بستگی داره واسه چکاری میخواد اینو.اگه واسه خوشگذرونیه ب نظرم دلیلی نداره.اگه واسه زندگی خودتونه، تو هم توش شریکی

نیازی هم نیست بگی ۴ هزار تومن بیشتر ندارم!!!

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
اره خودم اولش بهش میگم چن روزه دویست سیصد میکشم روش اونم بیچاره هر سری هر چقدر گفتم اورده پس داده 😂 ...

منم همینومیگم بهش مثلا باخنده میگم اگ بانک بزارم ایقد میده اونم میگه چطوری حساب میکنی ک ب این سود میرسی منم میگم میخای بخا نمیخای نخا اونم. قبول میکنه بازم اگ دستم برسه بازم یچیزی بیشترمیگیرم 

خخخ اره فکرمیکنن شوهرخونه میخره واسه خودش دیگه درک نمیکنن میخره تا زن در اسایش باشه. ب نظرم زندگی زن ...

دقیقا همینه

ولی تو این سایت برعکسه 😆 یکی به ی کاربر میگفت طلاهات رو ببر بده مامانت قایم کنه بعد که شوهرت طلا ها رو خواست بگو کدوم طلا!!😳😳😳😳انگار بچه دو ساله ان یا اینکه خونشون میدون جنگه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706