2733
2734
متاسفانه همسری زیاد طرف من نیست فقط تظاهر میکنه قلباًطرف اوناس دیدم ک میگما😞😔😑

واس منم الکی میگه پشت توام میگم دیدم مامنت ی اخم بت میکنه رنگت میپره میای با من دعوا :)))

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم اسمش خوبی هست یا سیاست. ولی هیچ کاری به ما عروس ها نداره. رسمی هست. مثلا زنگ زدن و احوال ...

گاهي همين رسمي بودن بيشتر از سياست از خوب بودنش كه نيست اگه راست ميگن دخترمي نه عروس بايد همونجوري باشن كه با دخترشون هستن

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
آخه داد دست من😬😂 البته دستش درد نكنه هوا سرد شه ميشه پوشيد ميدم به شوهرم😁

من يه بار يه لباس خريد بوي نفت بدي ميداد منم كاغذ كادو خريدم لباسو دادم به يه دختر دست فروش  سر ٤راه  

2731

وای مامان شوهره من خیلی خسیسه هله پوکم نداده بم تاحالا 

رسم و رسوماتم اجرا نمیکنه بقیش پیشکش

منم بجز روز مادر تاحالا کوفتم بش ندادم :))))))

2738
وای مامان شوهره من خیلی خسیسه هله پوکم نداده بم تاحالا  رسم و رسوماتم اجرا نمیکنه بقیش پیش ...

والا من روز تولدشم بايد بخرم انگار خيلي خوبه كه بايد براش بگيرم 

مادر که با دخترش انقدر رسمی نمیشه... ضمن اینکه این جمله ی معروفشون که عروسمون مثل دخترمون هست صرفا ...

سرد درد میخوای برا خودت هی دخالت کنه خوبه بشین سر زندگیت حالشو ببر از خدامه که سالی یه بارم نبینمش

دو تا جوراب برا بچم خریده دیگه کم مونده ز بزنه صداسیما بگه از تی وی پخش کنین که جوراب خریدم برا بچش

🤣😂🤣😂🤣😂

دقیقاً مث مادر شوهر من

سیسمونیم شکر خدا کامل وبی نقص بود فقط مامانم چون برا خواهرای دیگم تخت کودک نخریده بود گفت بینتون فرق نمیذارم

برامنم نخرید اگه بدونی مادر شوهرم چیکار کرد

تازه یه لباس کوچیک تریکو خریده بود از تو حراجی به همه گفته بود تیکه اولی سیسمونی عروسمو من دادم😑

والا من روز تولدشم بايد بخرم انگار خيلي خوبه كه بايد براش بگيرم 

من اصلا نمیخوام عادتش بدم به هیچ عنوان ولی شوهرم سالای قبل که مجرد بود واسش چیزی نمیخرید اما امسال که متاهله برای حرص منم شده یکاری میکنه واسش

تازه اونا تولد شوهرم هیچی بش ندادن بابای من 300 تومن براش کادو خرید 

اما بازم اونا عزیزن

مادر که با دخترش انقدر رسمی نمیشه... ضمن اینکه این جمله ی معروفشون که عروسمون مثل دخترمون هست صرفا ...

بستگي داره عزيزم يكي انقدر خوبه خودت دوست داري بهش سر بزني باهاش حرف بزني يكي انقدر بده كه ترجيح ميدي همون رسمي باشي و ماهي ١بار نهايت بري 

من اصلا نمیخوام عادتش بدم به هیچ عنوان ولی شوهرم سالای قبل که مجرد بود واسش چیزی نمیخرید اما امسال ک ...

بی محلی عزیز میکنه آدمارو امتحان کن خانومی

به یکی زیادی بها بدی نمیگه از محبت خودته

فکر میکنه یه خداییه واس خودش😏

2706