2737
2734

میگه وقتی میخواستم صاف کنم اب گرجه ها رو از توری سیمی استفاده کردم. این توریه اهنی نازکه میترسه سیماش کنده شده باشه ریخته باشه داخل رب ها. حالا میترسه استفاده کنه چیکار کنه؟ 

من سیماشو نگاه کردم زیاد شل نبود بخواد کنده بشه بریزه داخلش ولی ایشون یخرده وسواس هم دارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانن از پارچه توری استفاده میکنه خیلی خوبه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

مگه پلاستیکی بوده اب بشه بریزه تو رب؟

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738
نه میگن شاید کنده شده باشه 

نه بابا امکان نداره 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706