2733
2734
عنوان

دیشب خیلی حالم بد شد

643 بازدید | 35 پست

باردارم بچه ها شوهرم داشت با یکی حرف میزد میگفت جنس به فلانی بده من تضمین میکنم پول میده. منم یواش گفتم تو چیکار داری تضمین میکنی شاید پول نداد اونوقت گردن تو میفته .بهم گفت یه کشیده بهت میزنم اگه دخالت کنی تو کارای من😏😏خیلی شوکه شدم از حرفش انتظار نداشتم آخه خیلی دوستم داره و ابراز علاقه میکنه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

.منم تا نصف شب گریه کردم میخوام محلش ندم نه زنگی بهش زدم نه پیامی. صبحم انگاری پشیمون بود بغلم کرد من خودم زدم به خواب و محلش ندادم رفت سرکار

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید شوخی کرده خب

نه کاملا جدی بود 

2738
خوب کردی یکم بی محلش کن ادم شه

هیچوقت نه اهل قهر بودم نه لجبازی بخاطر همین مطمنه قهر نمیکنم و فراموش میکنم 

مردا خوششون نمیاد تو اینجور مسائلشون دخالت کنی، اگرم میخوای چیزی بگی غیرمستقیم یا بذا یکم بگذره بعد ...

آخه چند بار اینجوری سرمون به باد داده از بس سادس و فکر میکنه همه مثل خودش خوش حسابن

ماهم قهریم دیشب ازسرکاراومدمنم پریودیودم هیچی درست نکردم خواستم وقتی اومدبش بگم باهم بریم بیرون ساندویچ بخوریم ....وقتی اومدگفت شام نداریم گفتم نه بعدباتوپ پرگفت مگه نگفتم هرچی میخای بگووقتی دارم میام خونه بخرم چرامیذاری میرسم بعدمیگی.منم باهاش قهرکردم 

ولی سعی کن وقتی حالش خوب بود بهش بگی من از رفتار اون موقعت ناراحت شدم و اصلا انتظارشو نداشتم

از توجه و احترام زیادیه گفتم دیگه محلش ندم 

2706