2733
2734
عنوان

ديگه خيلى خسته شدم استرس منو ازپا در آورد بياين حالمو خوب كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پونه کوهی ترکا میگن کهلیوتی ویارپوز باهم دم کنم میرزن تو لگن چیه ساعت میشنن توش این باعث میشه که عفونتو بگیره ون شوهرم دندونش درد میکرد یک هفته گذاشت وعفونتش کشیده شد ودندونش خوب شد خودشم تعجب میکرد که این عفونتش جمع شدن به جا

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
بهداشت و خیلی رعایت کن حتما خودتو خشک کن و اصلا شورتات مرطوب نباشه شده هر 2 ساعت عوض کن تا خوب خوب ب ...

بخدا خيلى رعايت ميكنم شورتامو حتى بعد آفتاب اتو ميكنم روزى چندبار عوض ميكنم ولى انگار كه نه انگار

پونه کوهی ترکا میگن کهلیوتی ویارپوز باهم دم کنم میرزن تو لگن چیه ساعت میشنن توش این باعث میشه که عفو ...

واقعا؟ ينى دم كردشو بريزم توى لگن و بشينم توش؟ واسه نى نى كه بد نيست؟

2738

ببین عزیزم منم یاز ده هفتمه قبل بارداری همش عفونت سبز میگرفتم دلیلشم نمی دونستم چیه الانم گاهی میگیرم  ولی فهمیدم دلیلش چیه اینه که شرمنده با عرز معذرت البته وقتی رابطه داریم باشوهرم اگه  پیشگیری نکنه عفونت میگیرم از شوهرم میگیرم عفونت داره اون وقتی پیشگیری میکنم خوبم الانم شوهرم رعایت میکنه بااینکه باردارم پیشگیری میکنیم به خاطر عفونت توهم اینکارو رعایت کن‌ ببین خوب میشی شاید ازشوهرت میگیری قبل رابطه هم حتما دوتاتون خودتونو بشورین خوب بعد رابطه داشته باشین بعد رابطم حتما برو دسشویی 

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️
ببین عزیزم منم یاز ده هفتمه قبل بارداری همش عفونت سبز میگرفتم دلیلشم نمی دونستم چیه الانم گاهی میگیر ...

آره منم همين فكرو ميكردم بخدا از روزى كه گرفتم تا الان هيچ رابطه اى نداريم اى كاش واسه منم درمان بشه، خودم هيچ بچم ميترسم طوريش شه

نه هیچ آسیبی نمیرسونه 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
آره منم همين فكرو ميكردم بخدا از روزى كه گرفتم تا الان هيچ رابطه اى نداريم اى كاش واسه منم درمان بشه ...

نگران نباش زن دایی من بخدا سر بچه اولش  از اول تا اخر عفونت شدید داشت میگفت اندازه یه مشت بودن عفونتام میومدن پایین سبزم بودن ولی شکر خدا بچش سالم بود ولی بعد زایمان رفت دکتر گفتن زخم زیاد داری که منجمدش کرد

آره منم همين فكرو ميكردم بخدا از روزى كه گرفتم تا الان هيچ رابطه اى نداريم اى كاش واسه منم درمان بشه ...

شما رابطه اگه داشتی جلوگیری داشته باشین ببین خوب میشی انشالله که خوب بشی عزیزم

ولی هواست باشه ای گرم باعث میشه زایمان زود راس داشته باشی

2706