2733
2739
عنوان

سال ۱۴۱۵

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مردم و کسی منو یادش نمیاد همه هم دارن ب خوشی زندگیاشونو میکنن😊

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2731

من ۵۲ سالمه دوتا دختر دارم احتمالا دامادم دارم دارم سیسمونی میگیرم برای دخترم منتظرم نوم تا دوماه دیگه به دنیا بیاد

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

من ۳۴ سالم‌میشه و بچه ی سوم خود را میاورم😐حالا حدس میزنما...لیسانس حقوق‌از بهترین دانشگاه گرفته باشم توی به خرفه های دیگه هم‌مدرک گرفته باشم بچه اولمو دارم درس یادش میدم...مادربزرگ پدربزرگم فوت میشن! 

2740

نوه هام دارن باهم دعوا میکنن من جلوشونو میگیرم😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

46 سالمه ولی واقعا نمیدونم چند روزه ک دیگه حتی نمیتونم در مورد فردام هم نظر بدم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

47ساله هستم ایران نیستم و با خانواده ام خوشبخت و شاد هستیم خودمم سرکار میرم پسرم دانشجو هست و دخترم کالج میره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

منم 48 سالمه 

امیدوارم دوتا بچه داشته باشم

کارخودمو راه انداختم و حسابی سرم شلوغه

نهارم عدس پلو دارم

به شوهرمم زنگ میزنم مثه الان دائم پشت خطیم، میخوام برنامه بلیط های هواپیما رو بگم جواب نمیده   

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2706