2737
2734
عنوان

خونریزی داخلی با آنوکساپارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4184 بازدید | 31 پست
ممنونم. شیاف سیکلوژست میذارم روزی دوتا. امروز اصلا ندارم درد..... به میخورم. سویق  بعضی روزا. ب ...

یجایی خوندم تا وقتی علائم حاملگی داری یعنی جنین حالش خوبه

پس نگران نباش 

افت فشارم طبیعیه بنظرم چندتا از دوستام داشتن

منم اوایل یبار فشارم رفت رو ۸

اصلا نذار گرسنه بمونی

بسپار ب خدا دلت قرص شه

یجایی خوندم تا وقتی علائم حاملگی داری یعنی جنین حالش خوبه پس نگران نباش  افت فشارم طبیعیه بنظ ...

بله شایدم از گرسنگی  باشه چون زیاد اشتها ندارم... توکل بر خدا...... ممنون ک جواب دادی عزیزم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوست عزیزم میخواستم ببینم شما با وجود هماتوم آمپول آنوکساپارین میزدین؟ آخه من هماتوم دارم و با وجود استراحت بزرگتر میشه به دکتر گفتم آسپرین یا اننوکساپارین بده گقت نه اینا باعث رقیق شدن خون میشه خوب نیست واست 

سلام دوست عزیزم میخواستم ببینم شما با وجود هماتوم آمپول آنوکساپارین میزدین؟ آخه من هماتوم دارم و با ...

سلام عزیزم

بله با وجود هماتوم آنوکسا میزدم

چون سابقه سقط داشتم و غلظت خون

شما حتما نیازی نداری که بهت نداده

ولی آ اس آ رو به کسایی ک هماتوم دارن میدن

سلام عزیزم بله با وجود هماتوم آنوکسا میزدم چون سابقه سقط داشتم و غلظت خون شما حتما نیازی نداری که ...

من قبل هماتوم آسپرین میخوردم روزی یکی ولی تا هماتومو دید گفت دیگه نخور تا هماتوم رفع بشه من خیلیارو مثل شما دیدم ک اینارو استفاده میکنن ولی حرف دکترم یکیه میگه نه الان استفاده نکن فقط شیاف و امپول پروتون و واسم تجویز کرده منم ی سقط داشتم اول سال الان ۵ روزه ک لکه بینی دارم بعضی وقتا هم بیشتر لکه بینی میشه و خون غلیظ میاد دکتر گفت مال هماتومه ولی من باز نگرانم ک چی میشه هماتومم اخرین بار ۴۹ در ۷ میل بود

من قبل هماتوم آسپرین میخوردم روزی یکی ولی تا هماتومو دید گفت دیگه نخور تا هماتوم رفع بشه من خیلیارو ...

دوفاستونم بهت نداده؟

سردی نخور اصلا به استراحتت ادامه بده ان شاء الله که میمونه برات عزیزم

2738

والا من به گرمیجات لب نمیزنم میگن باعث سقط میشه. هر چی ک میخورم سرده تا حالا اینو دکتر بهم نگفته مثلا چه چیزایی نخورم میتونی راهنمایی کنی؟  فلفل و دارچین و زعفران و زرشک و حذف کردم از برنامم 

والا من به گرمیجات لب نمیزنم میگن باعث سقط میشه. هر چی ک میخورم سرده تا حالا اینو دکتر بهم نگفته مثل ...

عزیزدلم همونقدر که گرمیجات ضرر داره سردی خوردنم مضر هست. مخصوصا برای کسی که طبع بدنش سرده

طبع بدنت رو میدونی؟

من بعد از دوبار سقط متوجه شدم طبعم سرده و بعد از اون مزاجم رو تغییر دادم با خوردن گرمی و حذف سردی

همین بهم کمک کرد ۳ ماه اول رو رد کنم....

چون کسی ک رحمش سرد باشه زیر ۳ ماه سقط میکنه...

حالا توام شکم و کمرتو گرم نگه دار

سویق گندم بخور

خرما و چیزایی ک بالاتر به اون خانم گفتم

آب سرد نخور

چیز سرد دلت خواست مثل خیار نعنا بپاش روش که مصلح خیاره

هرچی میخوری راجب طبعش و مصلحش سرچ کن

عزیزدلم همونقدر که گرمیجات ضرر داره سردی خوردنم مضر هست. مخصوصا برای کسی که طبع بدنش سرده طبع بدنت ...

مرسی عزیزم خرمارو از امروز میخوام بخورم راست میگی دیگه نمیشه همش سردی خورد 

باشه میرم پس

سلام

انشالا که حالتون خوبه

خواهش میکنم هر زمان دیدید جوابمو بدین

علت سقطهاتون چی بود که انوکساپارین زدید

یعنی باردوم‌هم باوجود تزریق انوکسا سقط کردید؟قلبشون تشکیل شده بود؟

سلام انشالا که حالتون خوبه خواهش میکنم هر زمان دیدید جوابمو بدین علت سقطهاتون چی بود که انوکساپار ...

سلام عزیزم. علت سقط هام مشخص نشد تو ازمایشاتی ک دادم دکترم برام آنوکسا تجویز کرد برای خون رسانی بهتر به جنین. سقط دومم ۴ هفته و ۲ روز بود فکر کنم قلبی تشکیل نشده بود

الانم خداروشکر باردارم و انوکسا از اول زدم و اخرای بارداریمه تقریبا

سلام عزیزم. علت سقط هام مشخص نشد تو ازمایشاتی ک دادم دکترم برام آنوکسا تجویز کرد برای خون رسانی بهتر ...

خدابراتون حفظش کنه

برای منم دعا کنیم 

منم دارم انوکسا میزنم

2706