2737
2739
عنوان

چشم زخم و انرژي منفي🧿 نظر شما چيه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3068 بازدید | 84 پست
واقعا همينطوره خداروشكر كه لايق اين حس خوب هستي 😍

فدای شما. دعا میکنم از این ماه روزاتون پر از شادی و سلامتی باشه

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دستبندشو دارم اما تاحالا ننداختم دستم مونده تو کمد با این کارا نمیشه چشم خوردن هیچ راه و حلی ...

ببين من هم علميشو در نظر ميگيرم هم دينيشو

واقعا خسته شدم

الان همه عكسامو پاك كردم از شبكه هاي احتماعي

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2731

مادر من همیشه میگه لباس ابی بپوش چشم زخم دور میکنه منم اکثرا لباس خودم یا پسرم ابیه همیشه دم غروب اسفند دود میکنم اعتقاد دارم 

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
ببين من هم علميشو در نظر ميگيرم هم دينيشو واقعا خسته شدم الان همه عكسامو پاك كردم از شبكه هاي احتم ...

اره بهترین کار همین بود که کردی، دیده نشدن 

راه حل خاصی نداره وگرنه، ایشالا هرچی ادم حسوده از زمین نیست و نابود شه

آفرين بهترين كارو ميكني 🤗 منم امروز همه عكساي پروفايلمو پاك كردم عكس منظره گذاشتم ديگه هم وضعيت و ...

🤗

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2740
من یه دستبندشو دارم اما تاحالا ننداختم دستم مونده تو کمد با این کارا نمیشه چشم خوردن هیچ راه و حلی ...

منم یه گردنبندداشتم عکس این چشم بود مامانم ازکربلا خرید همین تازه پیادش کردم گرفتم انداختم 

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
منم یه گردنبندداشتم عکس این چشم بود مامانم ازکربلا خرید همین تازه پیادش کردم گرفتم انداختم 

یه فیلم ترسناک ترکیه هست به اسم دابه، تو اون فیلم نشون میده که این سنگ های چشم، نه تنها خوب نیست بلکه همه چی رو بدتر میکنه

یه فیلم ترسناک ترکیه هست به اسم دابه، تو اون فیلم نشون میده که این سنگ های چشم، نه تنها خوب نیست بلک ...

اره اره همون فیلمههههههه

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2706