2733
2734
عنوان

سحر مهدی، معروف به سی سی

| مشاهده متن کامل بحث + 19791 بازدید | 77 پست
گلم  اون الان دماغش عمل کرده بعدم مژه کاشته خیلیم پولدار نیس بلاگرا از راه تبلیغ اینستا پول در ...

فیل تر هم داره همیشه خدا

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی هر تبلیغی چقدر درمیارن یه بار یکی تو اینجا داشت میگف هر تبلیغی بالای 10 میلیونه 

خب افرادی مثل شما آنفالوش کنید ماهی 1 تومنم در نمیاره

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2728
فقط یک چیزی مگع کسی که خوشبخته همه جا جااار میزنه و لحظه لحظه زندگیشو به همه نشون میده اینطوری که چش ...

منم نظرم همینه اما اینا واقعا خوشبختن ، شوهرشم خییلی پولداره و کلی بهش میرسه 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرستید ممنونم
چون فقط شادی هاشونو به شما نشون میدن و شما در مرکز زندگیشون نیستین فقط پوسته ی خارجی

این همیشه درست نیست چه دید تیره و تاریکی دارین.جالبه ایرانیا بدبختی رو با مغزو استخون قبول میکنن ولی پولداری و لاکچری بودنو عشق و حالو مسافرت بقیه رو یه پوسته سست و سطحی میبینن که پشتش پر از غمه😶😳

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
بحث مقایسه نیست کلا زندگی های این شاخ ها با ما معمولیا زمین تا آسمون فرق داره 

همش از راه تبلیغ و لباس و لوازم مفتیه ، اوایل که فالوراش کم بود اصلا از این خبرا نبود تو پیجش ، فقط جهزیه ی خوبی داشت ولی اینا هرچی فالورشون میره بالا مرفه تر میشن

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2738
اسم پیجشو بزار ،تو این عکس اسمش نبود که😐

عکس پایین رو ببین بالاش زده اسم پیجو

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
منم نظرم همینه اما اینا واقعا خوشبختن ، شوهرشم خییلی پولداره و کلی بهش میرسه 

یه جای کار مشکل داره به نظرم وگرنه بدون هیچ جرو بحثی نیست دوست داشتن و علاقه.اگه علاقه نباشه جرو بحثیم نیست چون طرفت واست مهم نیست میگی فدا سرم.ولی چون مهمه میجنگی واسه همیشه داشتنش.اینا نه فقط ظاهرااا

بهترین نیستم اما خودمم
فقط یک چیزی مگع کسی که خوشبخته همه جا جااار میزنه و لحظه لحظه زندگیشو به همه نشون میده اینطوری که چش ...

اینا خب دارن از این راه ماهانه میلیونی درمیارن

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
2706