2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ابلیمو لایه برداره بخاطر همین لکه ها رفته باید بیرون حتما ضد افتاب بزنی وگرنه پوستت بدتر میشه کرم زینک هم گاهی تو خونه بزن نمیذاره پوستت نازک بشه

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
یعنی برم دکتر پوست بپرسم

نه دکتر پوست

دکتر پوست از مواد شیمیایی و صنعتی اطلاع داره و کم هس متخصص پوستی که ماسکهای خانگی و طبیعیو بلد باشه.

برو متخصص زیبایی

کلینیکهای زیبایی

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
2740
هه هه هو عجیجم نمکدون

نخند نمره رو بگو😃

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ب تو چه؟

به من همه چه تاپیک عمومیه یکاره میگی گلسیرین جوش شیرینه انتظار ریپلای نداری؟؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ب تو چه؟

همچین با اعتماد ب نفس جوابمو دادی ک جفتشون یکیه ک شک کردما ناهید 😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706