2733
2739

ديروز يكي از همكاراها افاضات ميفرمودن رفته بود بالاي منبر ميگه "خانما فقط تدريس و پزشكي. البته كلاخانومي كه كار ميكنه به شوهرش و بچه هاش و خانواده اش خيانت ميكنه." خدا شاهده ميخواستم بزنم تو دهنش. جلوي خودم رو گرفتم. با كيا شديم 70 ميليون

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا قران دیگ همه چی رو حروم کردنه. حالم بهم میخوره از این فتوا دادنای الکیشون

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2738

میگفتی ممنون از نظرت چرا خودت رو ناراحت میکنی به ازای هر 80 میلیون نفر نظر های متفاوت داریم اگه قرار باشه از نطر هر ادمی ناراحت بشیم دو روزه سکته میکنیم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
حالا معلما و پزشکا رو چرا استثنا کرد؟😂

فكركنم براي اينكه موقع زاييدن زنش دكترزن باشه. فرمودن نياز جامعه است

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اون معنی خیانت رو نمیفهمه وگرنه همچین حرفی نمیزد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706