2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر نمیدونم شوهرمم میخواد دیگه ولی من همچنان بی احساس...خاک تو سرم کنم 

عزیزم اینجوری که پیش بره دچار روزمرگی میشید،اگه شرایطشو داری باردار شو،مطمئن باش خیییلی همه چی بهتر میشه،نگران هیچی هم نباش،تو میتونی زندگیتو به خوبی کنترل کنی

و سعی کنی مامان خوبی برای نی نی و همسر خوبی برای پدر نی نی باشی  

2731
نه اخه مطمئنم هرچی بشه من شوهرمو بیشتر دوس دارم درسته بالاخره بچه ی جفت مونه ولی این افکار داره دیون ...

منم مث توام

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

منم بچه نمیخوام جدا ازینکه هیچوقت بچه دوس نداشتم و از بچه ها فراری بودم، روح و روان خودمم داغونه اصلا هم حاضر نیستم جسم و روحمو بذارم واسه یکی دیگه، ترجیح میدم اگه قراره به زور بچه بیارم بمیرم حتی شده الان. 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
عزیزم اینجوری که پیش بره دچار روزمرگی میشید،اگه شرایطشو داری باردار شو،مطمئن باش خیییلی همه چی بهتر ...

اره شدیم اتفاقا خونه داریم ماشین داریم کم نداریم همدیگرم دوس داریم ولی انگار یه چیزی کم داریم که باعث میشه هردوتامونم بگیم چرا ما از هیچی لذت نمیبریم؟شوهرم مثلا میگه من میخوام شورو کنم کلاس زبان من همچنین بی هدف زندگی میکنیم و بی جهت 

خانومایی که الان میگین پسردارین ...قبلش رفتین دکتر یا خدا همینجوری پسر داد بهتون؟

من دختر دوست داشتم ولی اصراری رو جنسیتش نداشتم که پسر شد

ولی خوب اگه بخوای پسر بشه باید زمان تخمک گذاری رابطه برقرار کنی هر چی از زمانش دورتر بشه احتمال دختر شدن بیشتره

من با آمپول باردار شدم و زمانی که تخمک آزاد شد اقدام داشتیم

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2740

منم مثل شما اصلا بچه دوست نداشتم  و بشدت از بچه دار شدن متنفر بودم وقتی به دنیا اومدشم هیچ حس دوست داشتنی بهش نداشتم فقط بخاطر اون مامایی که بدنیا آوردش و گذاشت رو سینم الکی بوسش کردم در صورتی که هیچ حسی به بچه نداشتم😔

اما الان دخترم شده تمام دار و ندارم ۴ سالشه

بعضی وقتا فکر میکنم اگه دور از جوون اتفاقی براش بیفته منم باید کنارش دفن بشم و اشک تو چشام جمع میشه تمام زندگیم شده😘

بچه ها باور کنین این حس بعد از یه مدتی بوجود اومد که خودمم توش موندم

اما الان بازم میگم دیگه بچه نمیخواممم😂

دقیقا منم در تعجبم چجوری ...میگن بچه بیاد زندگی بهتر میشه ...خیلی ها فقط بخاطر شوهرشون بچه میارن که ...

منم مثل خودتم...

5 ساله ازدواج کردم و نیاوردم..تا زمانی ک خودت نخواستی نیار..

عزیزم اینجوری که پیش بره دچار روزمرگی میشید،اگه شرایطشو داری باردار شو،مطمئن باش خیییلی همه چی بهتر ...

وای من حس میکنم شرایطشم درست ندارم البته از لحاظ مالیا اما الان حس میکنم داره زندگیم بهتر میشه

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...
من دختر دوست داشتم ولی اصراری رو جنسیتش نداشتم که پسر شد ولی خوب اگه بخوای پسر بشه باید زمان تخمک گ ...

اهان ...خدا برات نگهش داره نی نی تو عزیزم ...انشالله خوشبخت باشین همیشه

منم بچه نمیخوام جدا ازینکه هیچوقت بچه دوس نداشتم و از بچه ها فراری بودم، روح و روان خودمم داغونه اصل ...

وای خدا نکنه نگو و.لی بنظر من یه دوره از زندگی الان جوونی متوجه نمیشی ولی بعدا حس میکنی یه چجیزی کمه تو زندگی

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...