2737
2734
یه چیزی بهت بگم منم خیلی افسرده بودم تا دوباره رفتم سرکار ولی الان دوباره باید کارمو از دست بدم ولی ...

کاش میتونستم برم سرکار اما اینقد گشتم و نبود

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

[QUOTE=109393670]کاش میتونستم برم سرکار اما اینقد گشتم و نبود

منم افکارم مثل تو بود اما فعلا تو این چند ماه خداروشکر یکی از مشکلای زندگیم که اخلاق شوهرم بود حل شد

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 3.4سال اول ازدواجم همینطوری فکر میکردم. نه حوصله بچه داشتم نه دلم میخواست دونفره هامون تموم بشه. وقتی میدم زوجهای جوون عاشق اینن که بچه داشته باشن اصلا درکشون نمیکردم. کلا از مجردی با خودم میگفتم کاشکی من نازا باشم خخخخ

حامله که شدم نشستم گریه کردم از غصه 

ولی الان میگم چرا زودتر بچه دار نشدم انقدر که این بچه داشتنش لذت بخشه شوهرمم که مثل من اصلا بچه دوست نداشت همش میگه بزرگترین نعمتی که خدابهم داده بچه است و اونم میگه اگه میدونستم انقدر خوبه زودتربه فکر می افتادم

سختی هم داره ها ولی وجودش خیلی خیلی خوبه عشقه عشق

من عشق واقعی رو با پسرم تجربه کردم

0 =2-1

تبلیغات مزخرف تلویزیون که همش از پوشک حرف میزنه و آدم رو یاد کثیف کاری بچه میندازه یا اون تبلیغی که خانمه داشت میرفت برای زایمان ، ماسک روی صورتش بود و از در و دیوار بیمارستان غم و ماتم می بارید و همه گریه می کردند چون هوای پاکی نبود که بچه تنفس کنه، با اون آهنگ عزایی که پخش می کرد؛ روی ناخودآگاه مادرها تأثیر میذاره و باعث میشه که اصلا رغبتی به مادر شدن نداشته باشن!!!!

2731