2737
2739
عنوان

تورو خدا برام دعا کنید🙏🤲

56 بازدید | 7 پست

دعا کنید مشکلم حل بشه. مادر همسرم برام خیلی مشکل درست میکنه. هر کاری کردم درست نشد. دلم میخواد باهاش خوب باشم ولی نمیزاره همه چیو خراب میکنه. خیلی مغرور و خودخواه س. اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام الانم چندوقته اومدن تو ساختمون ما خونشون نشستن. همش شوهرمو گیر میاره پشتم بدگویی میکنه. نمیزاره همه چیز به خیر و خوشی بگذره. هر کاری براش میکنم قانع نیست. منم باهاش قهر کردم و کم محلم. دیگه نمیدونم باهاش چکار کنم. 

آخی عزیزم ان شالله مشکلت حل بشه 

شما سعی کن ادب و احترامت سر جاش باشه و انقدر به همسرت محبت کن که حرفای مادرش روش اثر نکنه

قرآن زیاد بخون برای آرامش خودت و خانوادت 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخی عزیزم ان شالله مشکلت حل بشه  شما سعی کن ادب و احترامت سر جاش باشه و انقدر به همسرت محبت کن ...

مرسی گلم. خداروشکر همسرم با منه میدونه مادرش اخلاقش اینجوریه و... از این لحاظ خیالم راحته. 

مرسی گلم. خداروشکر همسرم با منه میدونه مادرش اخلاقش اینجوریه و... از این لحاظ خیالم راحته. 

خداروشکر که همسرتون پشت شماست  

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2738