2733
2739
عنوان

بوسیدن زن و شوهر جلوی بچه هاشون...

| مشاهده متن کامل بحث + 3750 بازدید | 54 پست

روبوسی و بغل مشکلی نداره اتفاقا بچه صمیمیت پدر و مادر رو ببینه احساس امنیت روانی بیشتری داره

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه.بچه معنی عشق و محبت میفهمه.تو آینده تو زندگی مشترکش به مشکل برنمیخوره.عین خیلی از همسن و سالای ما ک وقتی ازدواج میکنن نمیدونن باید چیکار کنن و شوهرشون میره سمتش انگار لولو خرخره میره سمتشون.ولی خواهشا از بغل و بوس بیشتر نشه😂

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی

خیلی هم خوبه در واقع عشق و محبت رو به بچه یاد میدیم البته من یاد گرفتم جلو پسرم شوهرمو از لب نبوسم چون یه مدت پسرم هر کی رو میخواست ببوسه با لب میبوسید در واقع باید حد و حدود رعایت بشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740

یه تفکر اشتباهی رایج شده که بچه با دیدن این چیزا بلوغ زودرس میگیره

این کاملا غلط 

بلوغ زودرس یک مساله فیزیولوژیک هست و اصلا با ذهن کودک و آنچه که میبینه نداره

اینجوری باشه که همه بچه های سواحل بلاد کفر از ۸ سالگی باید بالغ باشن دیگه نه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
یه تفکر اشتباهی رایج شده که بچه با دیدن این چیزا بلوغ زودرس میگیره این کاملا غلط  بلوغ زودرس ...

چرا عزیزم دیدن تصاویر مبتذل تو بلوغ تاثیر دا ه البته بوسیدن پدر و مادر فکر نمی کنم

همه تلاشم را می کنم بهتر از دیروز خودم باشم  
استاد ما اتفاقا با کلاسم بود تو روسیه دکتری گرفته بود میکف خوب نی .میگن بچه مهر ومحبت یاد میگیره&nbs ...

در آغوش گرفتن و بوسه معمولی باشه چه اشکالی داره بلوغ زود رس وقتی میاد که کارای رختخوابی و س کس پدر و مادر و ببینن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706