2737
2734
عنوان

بوسیدن زن و شوهر جلوی بچه هاشون...

| مشاهده متن کامل بحث + 3749 بازدید | 54 پست

در حد نرمالش دیگه روبوسی بوس از پیشانی نه راه به راه تو بغل هم ولو شین بوسای ناجور کنین😎برای آدم عادی هم بلوغ زود رس میاره😂😂😂

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
چرا عزیزم دیدن تصاویر مبتذل تو بلوغ تاثیر دا ه البته بوسیدن پدر و مادر فکر نمی کنم

خیر تاثیری نداره ، دقیقا برعکس اتفاق میوفته

بچه هایی که از نظر فیزیولوژیک زود بالغ میشن میرن دنبال دیدن صحنه های س ک سی

نه اینکه اول صحنه ها ببینن بعد بالغ بشن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بوسیدن معمولی هیچ اشکالی نداره ... بچه یاد میگیره محبت رو بروز بده ... اگه  بچه پسر باشه یاد میگیره همسرشو ببوسه بی توقع و بروز بده محبتشو  ... دخترها هم ماشاالله اتومات بلدن و اهل لطافت و بوسن  

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!

خیلی هم خوبه بچه ها باید یاد بگیرند هیچ وقت و هیچ جا واسه ابراز عشق به همسرشون زشت و قبیح نیست .نه مثل قدیمیا که میخواند اسم زنشون را صدا کنند اسم پسر بزرگشونو صدا میکنند تا خانمش جواب بده 

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
2731
درحدمعمول خوبه اتفاقا خیلی تو روحیه ی بچه ها تاثیرمثبت میذاره اینکه میبینن مامان باباشون همو دوست دا ...

کاملا درسته

دختر من ۶ ماهشه وقتی میبینه من و همسرم داریم شوخی میکنیم و میخندیم و همسرم منو میبوسه اونم میخنده 

وقتی بی حوصله ایم دخترمم بهونه میگیره عصبی و یا ناراحته 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

در حد معمول اشکالی نداره
من یاادمه هم اتاقی ام می گفت که مامان و باباش یه مشکلی داشتند رفتنند پیش مشاوره مشاوره بهشون گفته بدرقه و استقبال از همسرتون رو با بغل و بوس انجام بدید این کار باعث می شه بچه هاتون محبت کردن رو یاد بگیرند و توی خونه احساس امنیت کنند چون می بینند که پدر و مادرشون به هم و به زنددگی شون علاقه دارند

2738