2733
2734

البته اونایی که کارشناسی ارشد یا دکتری هستن بگن 

چون خیلیی تایم برای ارایه و مقاله از ادم میگیره 

من شاغل نیستم فقط دانشجوی ارشدم و کارای خونه هم با خودمه کلاس زبان فشرده هم میرم باشگاه و کتابخونه هم میرم 

واقعا نمیرسم به همه کارام با اینکه از صبح ۷-۶ بیدار میشم تا ۱۰ شب دارم کارامو میکنم  

میخوام بدونم شماها چه جوری برنامه ریزی میکنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هم داری و اینهمه کااار؟؟😲😲😲کتابخونه 

باشگاه 

دانشگاه

اگه بچه نداری ک وقتم زیاد میاری😉

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2728

من ورزش و کلاس های دیگه رو حذف کردم تا به جاش بتونم وسط کارا استراحت داشته باشم. اگه بخوای به همه اینا در حد ایده آل برسی آخرش داغون میشی هیچکسم بهت نمیگه باریکلا. باید کمالگراییو بندازی دور و هر هفته از سر و ته یکیش بزنی تا به همش برسی و قاطی هم نکنی 😁

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

من ارشدم دقیقا وسط کارای پایان نامه

سرکار میرم از 9 تا 5ونیم

برسم خونه ساعت 6ونیم 7عه تازه تو ایده آل ترین حالت

یه روز در میون باشگاه میرفتم تا 9 باشگاه بودم

مامانم هر روز زنگ میزنه تو چه دختری هستی باید امشب بیای خونه ما

مادرشوهرمم هی میگه بیاید

همه اینا فدای سرم صاحب خونه گفته بلند شید دنبال خونه میگردیم الان

دیگه باشگاه نمیرم

برنامم اینه تا خونه کپک نزنه تمیز نمیکنم   غذا که هیچی یا خونه این مادر یا اون مادر خونه خودمونم تخم مرغ و سیب زمینی، سیب زمینی با سس، سوسیس با تخم مرغ، املت، سیب زمینی پخته، نیمرو، تخم مرغی که زردش پخش شده، تخم مرغی که زردش پخش نشده و ....

دنبال کار دومم هستم میگم خدایی نکرده ثانیه ای به بطالت نگذره

خونه عوض شه برای دکتری هم شروع میکنم به خوندن

2738

من دو تا بچه دارم

خیلیی رسیدگی لازم دارن یکی نوزاد

یکی مدرسه ای 

همش در حال تمیز کردن بچه و غذا پختن و رسیدگی به درسو مشق و خلاااصه نگم براتون

اون وسط مسطا برای اینکه روحیه ام حفظ بشه و احساس مفید بودن داشته باشم درس میخونم ک البته اولویت با بچه هامه 😊

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

من دانشجو کارشناسی هم اما چون رشتم پرستاریه  صبح ها بیمارستان میرم و بعد از ظهر ها هم دانشگاه تا ۶ وقتم خیلی پره

منم باشگاه رو که تابستون میرفتم رو حذف کردم 

کتابخونه هم که نمیرم 

زبان رو هم خودم تو خونه میخونم آخه هر چی فکر میکنم اولا تایم ندارم بعدشم خسته میشم 

کارهای خونه رو هم میرسم

🥰😍😍😉🙃

من یساله ازدواج کردم و تو بیمارستان کار میکنم همزمانم ارشد میخونم

۸ ساعت سرکارم

خونمو محل کارم‌و دانشگاه فاصلش نیم ساعته

روزی یکی دوساعت برای رفتو امد مصرف میشه

هفته ای سه روز کلاس دارم اونم هرروزش ۴ ساعت

کارای خونه رو بیشتر شوهرم کمکم میکنه و جمعه پنحشنبه غذا ی عالمه بار میذاریم فریز میکنیم برای طول روز

۶ ساعتم میخوابم

تنها شانسم اینه از خانواده هامون دوریم مهمونی نمیریمو نمیدیم

وگرنه اصلا شدنی نیست

کار خونه رو تقسیم میکنیم. از روز اول از شوهرم خواستم که پا به پام تو کار خونه مشارکت کنه.اونم پیشرفت من براش مهمه.

نمیذاریم زیاد جایی شلوغ یا کثیف شه که بعد تمیزکردنش سخت شه.

غذاهایی که نسبتا سریع و سالم هستن زیاد درست میکنیم. راه افتادم که چه جوری خرید کنم و با چیا به غذا تنوع بدم که n ساعت تو آشپزخونه نباشم.

میدونیم که الویتمون تو زندگی چیه . برای اینکه یه وعده غذای گرم نخوریم خودمون رو اذیت نمیکنیم.کلا زیاد سخت نمیگیریم.

بچه نداریم.

ایران نیستیم بنابراین خانواده ها هم نمیتونن دخالت کنن.

هر موقع دو سه تا بچه داشتین اونموقع بیاین بگین چطوری این کارارو میشه با هم کرد من بهتون جایزه میدم عمرااا نمیشه 

نه میشه حاضری درست کرد

نه میشه شوهرو ساکت نگه داشت

نه میشه ۶ تا هندونه رو با یک دست برداشت 

من مجرد ک بودم هم کار میکردم هم درس میخوندم هم باشگاه و تفریح و مهمونیم به را بود اما واقعا متاهلی نمیشه 

مگر اینکه پول داشته باشی ک خیلی وظایفتو با پول بقیه برات انجام بدن وسلام😉