2737
2734
عنوان

بچه ها چکار کنم ماامانم حتما نفرینم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید از ته قلبش شکسته با حرفات مگه محبت مادری با پول خریدنی گلم ....اونم شما رو با سختی بزرگ کرده حالا دو صباحی کمک کردی نباس مغرور بشی یه عمر جونی شو گذاشته پات با پول یا بی پول...

مستقیم برو بهش بگو مادر اگه دلت شکسته بگو بهم یه دست بوسی باید خودت از دلش دربیاری با پول و کادو اینا نهههههه 

ببوسیش بغل کن ..بگو مادر عصبی بودم یه چیزی گفتم غلط کردم شخصیتت رو خورد کردم منو ببخش

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
آره حتما بگو

برو پیش مامانت دست شو ببوس آنقدر که اشکت در بیاد و مطمئنا ایشون هم اشکش در میاد اون وقت هست که همه درها به رویت باز میشه ....ان شاالله🌹

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
2731

عزیزم یک خون بکنیین مرغی چیزی.صدقه ام بده.از مامانتم کمک بگیر درست میشه.مطمئن باش مامان ادم هیچ وقت نمیاد بچشو اینجوری نفرین کنه که نوشو و دخترش عذاب بکشن.فکرای منفی رو تم از خودتون دور کنیین تا حال روحی خودتو خوب نکنی چیزی درست نمیشه🌹

بهترین نیستم اما خودمم

اولا مادرت نفرین  نکرده و نفرین مادر اصلا نمیگیره

شیر نخوردن نوزادا طبیعیه برا خیلیا پیش میاد .

هر بچه ای یه مشکلی داره 

یکی رفلاکس کولیک

الان بچه دوستم باید عمل بشه لابد اونم‌مادرش نفرین کرده🤔

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

عزیزم خوبه که به فکر مادرتی اما شرایط بچه ربطی به اون داستان نداره، شما فقط چون عذاب وجدان شدید داری نمیتونی باور کنی آه مادرت شما رو نگرفته.

کاملا درک میکنم شرایط بچه چقدر شما رو تحت فشار روحی گذاشته چون منم تجربشو دارم اما متاسفانه الان بچه های زیادی با رفلاکس دنیا میان. این شرایط خیلی سخته اما بالاخره میگذره. صبور باش و در آرامش فکر کن. جای این فکرا هم پاشو برو پیش مادرت و باهاش حرف بزن و درد دل کن تا سبک بشی. بهش بگو چه حسی داری و ازش بخواه اگه ازت ناراحته حلالت کنه و واست دعا کنه

هیچ مادری بچشو اینجوری نفرین نمیکنه

2738
الهی عزیزدلم اخه خدا بخاطر شما که یه موجود بی گناه رو اذیت نمیکنه به این چیزا فکر نکن عزیزدلم شما ...

خیلی پشیمونم خیلی کاش لال میشدم اون حرفارو نمیگفتم.

من به هیچکس بدی نمیکنم تو این چند سال  حتی سر سوزن ...هرچی دارم فکر میکنم فقط به مامانم همین سری بد کردم خدا حتما داره تاواتشو میگیره ازم دادم دق میکنم

من خیلی حرفهای بدی زدم خیلی خدایا ببخش منو

این چه فکریه میکنی یه عالم بچ هستن مثل بچه شما

شیرخشک های خیلی خاص هم بهش نساخت مثل نؤکیت (اگه درست یادم باشه)

بچه های من نه به این شدت ولی هردو رفلاکسی بودن دومی ام هرکاری کردم شیرخشک نخورد خودم سرهردوتا رژیم زیاد بودم ....

نفرین دیگه چیه

من خیلی حرفهای بدی زدم خیلی خدایا ببخش منو

اوف عزیزم 

منم از جمعه دردا زایمان گرفتم تا الان 

حالتهای پریودی داشتم اعصابم خیلی داغون بود 

تا دلت بخواد با مامانم دعوا کردم 

ولی مطمئنم مادرا نفرین نمیکنن 

این حرفا بینه مادر دختر پیش میاد انقد حساس نباش گلم 

اون سوراخم بسته میشه پسر دایی منم همینطور بود خودش خود ب خود از بین رفت عزیزم 

تصلا نگران نباش خدا بزرگه 

ب خودت بیا اگ سره حال نباشی کی از بجه ات مراقبت کنه

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
 خیلی پشیمونم خیلی کاش لال میشدم اون حرفارو نمیگفتم. من به هیچکس بدی نمیکنم تو این چند سال &nb ...

اینحوری که همش داری انرژی منفی به خودت میدی گذشته ها گذشته الان افسوس چی رو میخوری 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2706