2733
2734
عنوان

شما جای من بودید طلاق میگرفتین یا می موندید

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 74 پست
دادگاه تا ۷سالگی بچه را به من میده 

از همین کوچیکی بش بده چون بعدش دیگه نمی تونی ازش جداشی

خواهره من همین اشتباهو کرد بچرو نگه داشت پدرش دراومد تا بزرگ شه الانم بدبخته بچه هست

یعنی تحت هیچ شرایطی بچرو قبول کن زندگیت نابود میشه

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیت اگر همینا بود ک گفتی باتوجه ب اینکه خانواده ام حمایت میکنن .صد درصد جدا میشدم...تا اون بچه ام ب ارامش برسه نه اینکه فردا بشه مثل پدرش یا ضعیف و توسری خور بشه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731
آره خودم هم خیلی دلم به حالش میسوزه شبها تا صبح به خاطرش گریه میکنم

خدا نسل همه مردای بدرد نخور از رو زمین برداره تا اشکی هیچ زنی بخاطرش نریزه 

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞
واقعیت اگر همینا بود ک گفتی باتوجه ب اینکه خانواده ام حمایت میکنن .صد درصد جدا میشدم...تا اون بچه ام ...

آره واقعا همین هستش دیگه اصلا دوست ندارمش هیچ وابستگی بهش ندارم الان یک ماه ندیدمش اصلا دلم براش تنگ نشده

آره واقعا همین هستش دیگه اصلا دوست ندارمش هیچ وابستگی بهش ندارم الان یک ماه ندیدمش اصلا دلم براش تنگ ...

خب پس تصمیم نهاییتو بگیر...ببین اگر درست نمیشه و همه راهو رفتی دیگه سعی کن دنبال ارامش باشی واسه خودتو بچت ..نگران بچتم نباش...اگه توخانواده ی خوب و حامیو منطقی ای بزرگ شه مشکلی پیش نمیاد براش

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
با این شدت که شما میگی صلاحیت نگهداری بچه رو نداره من باشم جدا میشم و بچه رو ازش میگیرم حتما ولی ق ...

دادگاه تا ۷ سالگی بچه را به من میده ولی بعدش تا ۱۵ سالگی به پدرش

2740
چرا چیز مثبتش اینه که اصلا اهل دختر بازی نیست اصلا اهل مواد نیست کاریه 

ببین گلم خودت باید اینده نگر باشی خودت رو بعد از طلاق خونه پدرت تصور کن که خدای ناکرده برات بدتر نشه

نمیدونم چقد تلاش کردی صبوری کردی یا نه ،ببین از در محبت وارد شدی؟که بهش توجه کنی و به حرفاش گوش بدی شاید خجالت زده شد و رفتارش درست کرد

ببین گلم خودت باید اینده نگر باشی خودت رو بعد از طلاق خونه پدرت تصور کن که خدای ناکرده برات بدتر نشه ...

شما خیلی خانم عاقلی هستید 

آره باهاش بارها صحبت کردم اصلا ۲ ماه پیش بهش پیشنهاد دادم بیا از اول زندگی را بسازیم بیا همه چیز را فراموش کنیم به خاطر بچه مثل روز اولی که عقد کردیم اما پروترشد وبدتر کرد 

شما خیلی خانم عاقلی هستید  آره باهاش بارها صحبت کردم اصلا ۲ ماه پیش بهش پیشنهاد دادم بیا از او ...

لطف داری عزیزم،واقعا پیشنهاد خیلی خوبی دادی،ولی اینگار حتما باید سرش به سنگ بخوره تا قدر زندگیش بفهمه

2706