2737
2739
عنوان

شما جای من بودید طلاق میگرفتین یا می موندید

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون بیرون مردا همه نامرد و گرگ و کثیفن کثییف خونه ی حداقل امنتو خراب نکن اما به راحتی برنگرد

برای پدرت صلوات فرستادم

آخه خیلی دلمو شکونده خیلی بیخودی دعوا کرده وکتکم زده واقعا موندم چه کنم

این کلکسیون یدیختی زو از کجا پیداش کردی؟یکی این مدلی داشتم با تیپا راهی سطل زباله کردمش.البته مال من روانی بودا.باز مال تو خوبیش اینه جنون نداره.طلاق بگیر خودتو خلاص کن.من طلاق گرفتم هیچیم نشد.چرا بمونی طاقت بیاری بخاطر بچه؟بچه وسط جنگ دعوا کتک کاری خل میشه دختر.بچتو نجات بده اول

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
این کلکسیون یدیختی زو از کجا پیداش کردی؟یکی این مدلی داشتم با تیپا راهی سطل زباله کردمش.البته مال من ...

چه جوری طلاق گرفتی میشه راهنماییم کنی بچه داشتی؟

چه جوری طلاق گرفتی میشه راهنماییم کنی بچه داشتی؟

اگه واست تعریف کنم شاید باور نکنی.بیشتریا منو میشناسن تو سایت کم یا زیاد خبر دارن از زندگیم.بچه داشتم طلاق گرفتم.خونوادم میگفتن بچه هاتو بده بیا.شوهر من دست و پامو میبست بچه هامو جلوم کتک میزد.مواد میکشید میگفت بیا با دوستام بخاب من خود ارضایی کنم.یعنی هرچقدر تو تصوراتت بتونی ی مرد کثیف و جاکش تصور کنی ضربدر هزار کن میشد شوهر سابق من.میزد میشکست له میشدم رفتم پزشک قانونی .سه تا نامه گرفتم از کمپ ترک اعتیاد نامه بردم استشاد محلی .بچه هامم بردم پطشک قانونی یکطرفه طلاق گرفتم ولی قاضی پدرسگ بچه بزرگم و داد ب باباش.باز زد بچمو اش لاش کرد نتونستم قانونی یگیرم.دزدیدمشون.کلا بچه هامو ورداشتم ازایران قاچاق زدم بیرون

2738
اگه واست تعریف کنم شاید باور نکنی.بیشتریا منو میشناسن تو سایت کم یا زیاد خبر دارن از زندگیم.بچه داشت ...

یعنی حتما باید قاچاق بری اگه قانونی بری بچه را نمیدن بهت 

اگه واست تعریف کنم شاید باور نکنی.بیشتریا منو میشناسن تو سایت کم یا زیاد خبر دارن از زندگیم.بچه داشت ...

به خدا نمی دونم هزارتا فکر تو ذهنم گاهی میگم بچه ام بردارم برم ترکیه گاهی میگم بمونم اصلا قاطی کردم

یعنی حتما باید قاچاق بری اگه قانونی بری بچه را نمیدن بهت 

بچه بزرگه من دوازده سالشه الان.اونموفع حضانتش بامن نبود نمیتونستم بیارمش.مجبوری قاچاق اومدم

2706