2737
2734
عنوان

خستم به دادم برسید

659 بازدید | 40 پست

پسرم ۱۴ سالشه هر روز شب ادراری داره خسته شدم دیگه دکترم بردم هر شبم دارو میخوره ۴ تا الان یکساله دکتر میبرمش هر ماه . ازمایش سونوگرافی همه چی داده و داره دارو میخوره ولی انگار نه انگار . یه مدت شد یک شب در میون ولی الان دو ماهی میشه باز هر شب . شب ادراری داره کسی تجربه ای داره کمکم کنه تو رو خدا خسته شدم دیگه

خدایا خودت نجاتم بده 

سلام برادرشوهر منم 18 سالشه هممینجوری بود ولی الان خوب شده خودش دکتر نرفت 

ادمهایی که عشق شون رو مثل کانال تلوزیون عوض میکنن اخرش باید بشینن برفک تماشا کنن😞😞😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببرش طب سنتی 

پسر شما احتمالا سرد مزاجه عصر تا موقع خاب مایعات نخوره یا کم بخوره تو طول روز گرمی بهش بدین همیشه یه شال دور کمرش ببند شبا قبل خاب نبات داغ و دارچین بهش بده

2728
پیش چه دکتری میبریش؟ ببرش پیش فوق تخصص روانپزشکی (اعصاب و روان) کودک و نوجوان

یک دوره بردم‌پیش روانپزشک بعد دکتر  خودش گفت ببر ارولوژی کلا دو سالی میشه الکی فقط هر ماه پول ویزیت و دارو و ازمایش میدم و هیچی به هیچی. پسرمم اصلا ادم استرسی و نگرانی نیست یه بچه ریلکس بی خیال

خدایا خودت نجاتم بده 
عزیزم ببرش طب سنتی  پسر شما احتمالا سرد مزاجه عصر تا موقع خاب مایعات نخوره یا کم بخوره تو طول ...

باشه حتما این کارارم میکنم خدا کنه تاثیر داشته باشه

خدایا خودت نجاتم بده 
یک دوره بردم‌پیش روانپزشک بعد دکتر  خودش گفت ببر ارولوژی کلا دو سالی میشه الکی فقط هر ماه پول و ...

ببین خیلی از بچه های ریلکس استرس و تنش پنهان دارن

یعنی بروز نمیدن و اینجوری با شب ادراری و تیک عصبی و... خودش رو نشون میده

حتما ببرش پیش روانپزشک کودک و نوجوان

داداش منم بچه بود اینجوری بود. روانپزشکش با دو تا نسخه مشکلش رو حل کرد

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببخشید میپرسم ایستاده نبودید موقع تشکیل نطفه؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738
ببین خیلی از بچه های ریلکس استرس و تنش پنهان دارن یعنی بروز نمیدن و اینجوری با شب ادراری و تیک عصبی ...

روانپزشک بردم اونم یکسال تمام . دکتر خودش گفت دیگه نیار ببرش پزشک ارولوژی

خدایا خودت نجاتم بده 
باشه حتما این کارارم میکنم خدا کنه تاثیر داشته باشه

مطمئن باش داره یه دوستام بچش شب ادراری داشت همینارو گفتم بهتر شد مطمئن باش چیزیش نیس فقط سرد مزاجه بیخودیم بچتو به دارو نبند 

عشقم مگ ربط داره من نمیدونستم  

بله ربط داره 

اگر نطفه ایستاده تشکیل بشه بچه شب ادراری میگیره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
نه عزیزم

خوب خداروشکرررر

پس بادکش کمر بکنیدش یک روز در میون

و بادکش شکم

اول روغن گرم مثل روغن سیاه دونه براش ماساژ بدید و بعد بادکش بکنیدش

روزای اول خیلی دردناک میشه براش و جاش کبود و سیاه میشه ولی بعدش کم کم خوب میشاگر کف خونتون سنگه حتما دمپایی بپوشه

لباسای نخی براش بخرید نه پلاستیکی

چیزای مدر بهش ندید

مثل هندونه و لیموشیرین و کاهو و قهوه

از غروب به بعد هم بهش مایعات ندید

حتما قبل از خواب هم شکمش رو خالی کنه حتی اگر ادرار نداره رو قسمت ناف به پایینش بگید باکف دست به صورت دایره وار و خیلی آروم ماساژ بده وقتی تو توالت نشسته اینکارو بکنه ادرارش خودش میاد

ولو پنجاه سی سی هم تخلیه کنه خوبه

2706