2737
2734
دخترم ۶ ماه و ۱۰ روزشه، امانمو بریده، شدیدا به من وابستس، همش میخواد توی بغلم باشه، اگه یک لحظه ازش دور بشم گریه میکنه، خیای خیلی کم میخنده، همش عصبانیه، حتی بغل باباش هم کمتر میره، از خواب هم زود میپره و تا چشمش باز نشده شروع میکنه به جیغ و گریه، خلاصه که جنون گرفتم از دستش، چه کار کنم من؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ..من بچم ۶ ماهش بود ...با کالسکه میبردمش بیرون روزی ۲ ساعت ... تاب برقی براش گرفته بودم کلی حال میکرد ...تخت و پارکشو اوردم تو پذیرایی روبرو تی وی گذاشتم و براش بی بی انیشتن میذاشتم ... خوشش میومد .. هر وقت دوست داشت دراز میکشید میدید و اگه دوست داشت مینشست--- منم به کارام میرسیدم تشک بازیشم دوست داشت .. الان دخترت تو سنی هست که اسباب بازی آویز صدادار دوست داره .... چند وقت دیگه هم تو روروئکش بزار عشقی میکنه... منظورم اینه که اونم مثل ما ادم بزرگها حوصلش سر میره ..باید سرگرمش کنی..
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2731
به نظرتون ببرمش دکتر؟؟ روانشناس چی؟؟ به خدا من خیلی بچه دوست دارم و حسابی نازشو میکشم و بهش محبت میکنم، ولی دیگه خسته شدم، باباش از زده شده، میگه دلم نمیخواد بیام خونه از بس این بچه گربه میکنه و بهونه میگیره
2738
تمام این کارارو میکنم، روروئکشو دوست نداره، تا میذارم توش گریه میکنه که بیاد بغلم، تشک بازیش هم برای ده دقیقه، کنارش هم که میشینم، میگه باید بغلش کنم و بیاد روی پام، اسباب بازیهاش برای چند دقیقه براش جالبن، بعدش پرتشون یکنه، بعضی وقتا همه اتاقشو میارم توی هال و جلوی تلوزیون، ولی دریغ از نیم ساعت
2706