2737
2739
بايد از همسرت جدا بشي و ٤ ماه از اين داستان بگذره و بعد صيغه كسي بشي كه تخمكو براي خانومش ميخواد . ب ...

عزیزم تو مراکز ناباروری به صورت غیرقانونی تخمک و اسپرم خرید و فروش میشه و ازین روند های طولانی هم خبری نیست.هر خانم سالم و واجد شرایطی چه متاهل چه مطلقه میتونه تخمک بفروشه .من خودم چندسال تو مراکز ناباروری بودم هم اسپرم اهدا میکنن هم تخمک

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا واسه همتون متاسفم ....اگه در مورد چیزی اطلاع ندارین دهنتون رو ببندین و حرف نزنین...این موضوع مسخره کردن نداره..استارتر توضیح داد واسه همسرش مشکل پیش اومده پس درآمد شون قطع شده احتمالا و ایشون به فروش تخمک روی آورده.با تمسخر و مزه پرونی  های بی مورد دل کسی رو نشکونین

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2728

اولین و یکی از مهمترین گام‌ها برای اینکه بتوانید با توجه به پرسونا و سلیقه ی مخاطبتان محتوا تولید کنید، تعریف دقیق خواسته شما از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است

برای این کار بهتر است تا اهدافی که قابل دسترسی هستند را انتخاب کنید. برای مثال جذب یک میلیون فالور برای اینستاگرام برند شما خواسته ای دور از ذهن است.

با تعیین اهداف واقع گرایانه و قابل دسترس، شانس شما برای اجرای کامل برنامه ای که تعریف می‌کنید بیشتر است.

به همین دلیل در استراتژی بازاریابی خود برندها نباید حضور در تمامی شبکه‌های اجتماعی را در دستور کار قرار دهند. باید با توجه به اهداف برند خود موثرترین تبلیغات در شبکه اجتماعی را انتخاب نموده و در آن ها حضور پیدا کنید.

2738

ناباروری آقایان و خانم ها. با بهترین متخصص و #ببمارستان💯🤰.

اسپرم اهدایی. تخمک اهدایی. جنین اهدایی. رحم اجاره.تعین جنسیت. ازطریق آی یوآی و آی وی اف🤰

با مشاور خانم محرابی👇📞

09129677968

09379054912 واتساپ و تلگرام

من ۱۰ ساله نازا بودم و پیامای شماهارو خیلی میخونم .پیش خیلی از واسطه ها رفتم کارمو دیر انجام دادن یا پولمو خوردن .از طرف یکی اشناهامون با ماما خانم محرابی و دکتر آتوسا کریمی آشنا شدم که تو تهران هستن بیمارستان لاله  و ویزیت آنلاین هم دارن من خودم شیرازم خیلی به من کمک کردن و توسط ایشون دوقلو باردارم  از طریق تخمک اهدایی واقعا مدیونشون هستم کارمو خیلی سریع انجام دادن و با اولین انتقال باردار شدم.کسایی که نا امیدن حتما برن پیششون جواب میگیرن خدا خیرشون بده

09129677968اینم تلفنشون  

سلام میدونم خیلی وقت از این تاپیک گذشت ولی شاید کسی باشه تمایل داشت تخمک اهدا کنه خواهش میکنم هرکس خواست یا میشناسه بهم معرفی کنید ساکن اصفهان زیر ۳۲سال همسر کاملا راضی مشکل تنبلی تخمدان نداشته باشه هیچگونه بیماری یا ارثی نداشته باشه گروه خون oمثبت 

درخواست دوستی بدین یا تو روبیکا پیام بزارینshadbanoo15

2706