2737
2739
عنوان

كي مرباي كدو حلوايي بلده ؟

10558 بازدید | 17 پست

سلام ، خانما طرز تهيه مربا كدو حلوايي چه جوريه ؟ تو نت سرچ كردم ميگه بايد بذاري تو آب آهك ، حتما بايد گذاشت ؟ اصلا خوشمزه هست ؟ اگه توي آب آهك نذاريم له ميشه ؟ خيلي سخته و زمان بر ؟  

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کدو رو پوست گرفتم قالب زدم  بعد آهک رو با آب سرد حل میکنی آبش که ته نشین شد روی کدو هات میریزی  دو ساعت تو آب آهک بمونه بعد دوسه دونه از کدوهاتو حسابی بشور با یکمی آب ووشکر بذار بجوشه سرد که شد بخور ببین پوک شده که اگه شده بود  حالا کل کدوهاتو از آب آهک دربیار چن بار آب روشون بگیر بعد دوسه دقیقه داخل آب بذار بعد  با آبو شکر بذار بجوشه تا مثل مربا بشه

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
من کدو رو پوست گرفتم قالب زدم  بعد آهک رو با آب سرد حل میکنی آبش که ته نشین شد روی کدو هات میری ...

دستت درد نكنه ، آهك خيلي بايد بربزم؟ از كجا آهك بخرم ؟ عطاري؟ چاشني نميخواد ؟ هل زعفرون چيزي نميخواد ؟ شكر چقدر باشه ؟ 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
دستت درد نكنه ، آهك خيلي بايد بربزم؟ از كجا آهك بخرم ؟ عطاري؟ چاشني نميخواد ؟ هل زعفرون چيزي نميخواد ...

آهکو از شیرینی سرا بگیر از این لیوان دسته دارها سه تا بریز برای دوکاسه کدوی نگینی خرد شده،چاشنیم لازم نیست  فقط یادت نره بعد یه ساعت زود زود دوسه دونه  از آب آهکت دربیار خوب بشور با یکمی شکرو آب بذار بجوشه تا ببینی پوک شده یا نه چون زیاد تو آهک بمونه مربات  بد رنگ میشه، تا امتحانم نکردی از آب آهک در نیار 

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2738
دستت درد نكنه ، آهك خيلي بايد بربزم؟ از كجا آهك بخرم ؟ عطاري؟ چاشني نميخواد ؟ هل زعفرون چيزي نميخواد ...

میخوای قالب بزنی یا نگینی خرد میکنی؟

كدوم از اين هالووينيا نيستا از اون يكي مدلاس 

از کدوماست؟من از همین کدوهایی که الان بازار هست درست کردم.  کدوی مخصوص مربا برا من یه بوی سرد داره که دوستش ندارم.قالبم زیاد واجب نی فقط نگینیاتو یکم قطرش کم باشه آهک زودتر روش اثر میکنه

2706